• کد خبر: 36966
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه 21 بهمن 1393 - 18:52
  فرماندار اشکذر در مراسم افتتاح طرح جامع مالیاتی گفت: شبهه مطرح شده این است که برخی از واحدها (آلاینده) به دلیل داشتن برگ سبز از عوارض مالیات معاف شدند.

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، همزمان با نهمین روز دهه فجر، طرح جامع مالیاتی در اشکذر با حضور مدیرکل اداره مالیاتی استان یزد، امام‌جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان اشکذر شروع به کار کرد.

   

  «محمدعلی شاه‌حسینی» فرماندار اشکذر  ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام ا. دهه فجر در افتتاح اداره مالیات اشکذر اشاره کرد: اداره مالیات همیشه لب پرتگاه است و می‌بایست در همه اوقات امین مردم باشد.

   

  وی در ادامه به ابهاماتی در بحث مالیات صنایع در شهرستان اشاره کرد و افزود: به نظر می رسد فولاد آلیاژی و نیروگاه سیکل ترکیبی می‌بایست مبلغ بیشتری به اداره مالیات پرداخت کنند و اما جای سوال دارد که چرا این نیروگاه‌ها مشمول بحث معافیت‌ها شده‌اند؟

   

  محمدعلی شاه‌حسینی بابیان اینکه عوارض آلاینده‌هایی که برخی از واحدها به «بعضی» از شهرستان‌ها پرداخت می‌کنند جای ابهام دارد گفت: شبهه مطرح شده این است که برخی از واحدها  به دلیل داشتن برگ سبز  از عوارض مالیات معاف شدند.

  watermarked-IMG_6133 watermarked-IMG_6134 watermarked-IMG_6135 watermarked-IMG_6136 watermarked-IMG_6141 watermarked-IMG_6143 watermarked-IMG_6147 watermarked-IMG_6151

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pgd3R

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *