اشکذر خبر

ابهامات فرماندار شهرستان در روز آغاز به کار طرح جامع مالیاتی در اشکذر!

شناسه خبر : 36966 | تاریخ انتشار : : 21 بهمن 1393 - 18:52 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، همزمان با نهمین روز دهه فجر، طرح جامع مالیاتی در اشکذر با حضور مدیرکل اداره مالیاتی استان یزد، امام‌جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان اشکذر شروع به کار کرد.   «محمدعلی شاه‌حسینی» فرماندار اشکذر  ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام ا. دهه فجر در افتتاح اداره مالیات اشکذر اشاره کرد: اداره مالیات همیشه لب پرتگاه […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، همزمان با نهمین روز دهه فجر، طرح جامع مالیاتی در اشکذر با حضور مدیرکل اداره مالیاتی استان یزد، امام‌جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان اشکذر شروع به کار کرد.

 

«محمدعلی شاه‌حسینی» فرماندار اشکذر  ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام ا. دهه فجر در افتتاح اداره مالیات اشکذر اشاره کرد: اداره مالیات همیشه لب پرتگاه است و می‌بایست در همه اوقات امین مردم باشد.

 

وی در ادامه به ابهاماتی در بحث مالیات صنایع در شهرستان اشاره کرد و افزود: به نظر می رسد فولاد آلیاژی و نیروگاه سیکل ترکیبی می‌بایست مبلغ بیشتری به اداره مالیات پرداخت کنند و اما جای سوال دارد که چرا این نیروگاه‌ها مشمول بحث معافیت‌ها شده‌اند؟

 

محمدعلی شاه‌حسینی بابیان اینکه عوارض آلاینده‌هایی که برخی از واحدها به «بعضی» از شهرستان‌ها پرداخت می‌کنند جای ابهام دارد گفت: شبهه مطرح شده این است که برخی از واحدها  به دلیل داشتن برگ سبز  از عوارض مالیات معاف شدند.

watermarked-IMG_6133 watermarked-IMG_6134 watermarked-IMG_6135 watermarked-IMG_6136 watermarked-IMG_6141 watermarked-IMG_6143 watermarked-IMG_6147 watermarked-IMG_6151

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pgd3R

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *