اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

ابلاغ سياست هاي اقتصاد مقاومتی در جهت گسترش پایه‌های اقتصاد است

شناسه خبر : 28186 | تاریخ انتشار : : 11 اسفند 1392 - 17:53 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرنیوز، ” محمد علي شاه حسيني ”  روز يكشنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري با تشريح ابلاغ سياست هاي “اقتصاد مقاومتي” توسط رهبر معظم انقلاب گفت: این سیاست‌ها در جهت گسترش پایه‌های اقتصاد است. وي با اشاره به اینکه سال جاری نيزجهت ایجاد یک منظومه فکری منسجم در اقتصاد، سال حماسه […]

به گزارش اشکذرنیوز، ” محمد علي شاه حسيني ”  روز يكشنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري با تشريح ابلاغ سياست هاي “اقتصاد مقاومتي” توسط رهبر معظم انقلاب گفت: این سیاست‌ها در جهت گسترش پایه‌های اقتصاد است.

وي با اشاره به اینکه سال جاری نيزجهت ایجاد یک منظومه فکری منسجم در اقتصاد، سال حماسه سیاسی – اقتصادی نامگذاری شد گفت: نگاه و رویکرد حماسه اقتصادی باید توجه به توانمندسازی اقتصادی باشد.

فرماندار اشكذر در اين گفتگو اظهار داشت: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از قوانین، آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها بالاتر است و به نوعی خط دهنده به مسیر اقتصاد کشور است.

عالي ترين مقام اجرايي شهرستان  با تأکید بر اینکه سیاست‌های ابلاغی یک نوع الزام است، گفت: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابتکار عمل آگاهانه و پیشرفت دهنده بخش‌های مختلف اقتصادی و موجب انسجام در رویه‌های مدیریت کشور خواهد شد.

شاه حسيني در پايان اين گفتگو خاطر نشان كرد: در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به ظرفیت‌های درونی تکیه می‌شود که با این ویژگی کلیت نظام قوی‌تر و مقتدرانه خواهد بود، به عبارت دیگر پس از اتکا به ظرفیت‌های درونی و بالفعل شدن آنها، امکان توجه به مسائل بیرونی و بازارهای خارجی فراهم خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Ttmh9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124