اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

ابلاغ دستور العمل انتخاب كارمندان نمونه شهرستان اشكذر

شناسه خبر : 30797 | تاریخ انتشار : : 28 مرداد 1393 - 20:52 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از دبيرخانه ستاد بزرگداشت هفته دولت اين شهرستان، “محمدعلي شاه حسيني” با اعلام برگزاري مراسم تجليل از كارمندان نمونه شهرستان گفت: به مناسبت هفته دولت اين مراسم در سطح شهرستان برگزار خواهد شد. فرماندار و رئيس ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان اشكذر تصريح كرد: طي دستورالعمل مشخص و اعلام […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از دبيرخانه ستاد بزرگداشت هفته دولت اين شهرستان، “محمدعلي شاه حسيني” با اعلام برگزاري مراسم تجليل از كارمندان نمونه شهرستان گفت: به مناسبت هفته دولت اين مراسم در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

فرماندار و رئيس ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان اشكذر تصريح كرد: طي دستورالعمل مشخص و اعلام شاخص هاي تدوين شده در دبيرخانه اين ستاد، كارمندان نمونه ادارات شهرستان شناسايي، معرفي و تجليل خواهند شد.

اين مقام مسئول از ابلاغ دستور العمل مربوطه به ادارات شهرستان خبر داد.

وي افزود: روساي ادارات شهرستان با دقت نظر و با استناد به شاخص هايي نظير مهارت و تخصص، حسن شهرت، رعايت اعتدال و ميانه روي، خلاقيت و نوآوري و ارتقا و بهره وري كارمند نمونه اداره مطبوع را به دبيرخانه ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان معرفي نمايند.

شاه حسيني هفته دولت را فرصت مناسب براي ارائه خدمات ارزشمند دولت به مردم عنوان كرد و گفت: دستاورد دولت تدبير و اميد، “آرامش و اميد” در سطح جامعه مي باشد كه اين مهم با تلاش بي وقفه و شبانه روزي دولتمردان به دست آمده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/OqEkt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124