مراسم تکریم و معارفه معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با حضور هیأت رئیسه، کارکنان و اعضای هیأت علمی در سالن جلسات کلانتریان برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، رئیس واحد اشکذر با گرامیداشت یاد و خاطره شادروان مهندس محمدحسین دهقانی اشکذری، مسئول فقید حراست واحد اشکذر و تشکر از تلاش ها و زحمات کلیه همکاران، هیأت رئیسه دانشگاه و استادانی که در طی ترم گذشته، در زمینه تعلیم و تربیت فعالیت کردند؛ اظهار امیدواری کرد که همت، تلاش و پشتکار همگی همچون گذشته واحد اشکذر را در ادامه مسیر رشد و تعالی خود یاری دهد.

محمود دهقانی اشکذری با تشریح وضعیت فعلی دانشگاه گفت: قطعاً هر سیستمی، نقاط قوت و ضعف و فرصت و تهدیدهای خاص خود را دارد و ما باید سعی کنیم که تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم. وی افزود: بیشترین تهدیدی که در حال حاضر دانشگاه را تهدید می کند تعداد دانشجو و تغییر هرم دانشجویی از کارشناسی ارشد به کارشناسی و کاردانی است. وی از تصویب رشته های جدید حسابداری و روان شناسی تربیتی خبر داد و خواستار یافتن راه های جدید جذب دانشجو شد.

دهقانی اشکذری در ادامه به بیان راه های کسب درآمدهای غیرشهریه ای پرداخت و گفت: توسعه فناوری، ایجاد شرکت های دانش بنیان و هسته های فناور، ارتباط با صنعت و آموزش های کوتاه مدت از جمله راه های کسب درآمدهای غیر شهریه ای است که برای موفقیت در این امور دست یاری به سوی همه دراز می کنیم و از افکار و پیشنهادهای همکاران استقبال می کنیم.

وی با تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات ۱۵ ساله دکتر سید قاسم حسینی در سمت های معاون آموزشی-دانشجویی و اداری و مالی خاطرنشان کرد: ایشان نخستین عضو هیات علمی و از سرمایه های واحد اشکذر هستند که با کوله باری از تجربیات در حوزه های آموزشی-دانشجویی و اداری و مالی دانشگاه را اداره می کردند و این خیلی مهم است و در حال حاضر دانشگاه در شوراهای مختلف از تجربیات ایشان بهره خواهد برد و از ویژگی های ایشان در حوزه مدیریت، نظم و آینده نگری و دلسوزی برای سیستم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در پایان سخنانش، انتصاب آقای دکتر حسینعلی لازمی به سمت معاون اداری و مالی واحد اشکذر را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که بتوانیم از تجربیات مدیریتی ایشان در مسیر پیشبرد اهداف دانشگاه حداکثر استفاده را ببریم.

در ادامه این مراسم سید قاسم حسینی، معاون پیشین اداری و مالی واحد اشکذر با تشکر از ریاست واحد اشکذر و تقدیر از ایثار و فداکاری دکتر لازمی که قبول مسئولیت کردند گفت: با توجه به تغییر شرایط و ساختار کلی دانشگاه آزاد اسلامی ترجیح دادم که از این سمت بروم و این مسئولیت را به فردی باتجربه بیشتر و وقت آزادتر بسپارم و وضعیت بهتر از این بشود و برای آقای دکتر لازمی آرزوی موفقیت دارم.

همچنین حسینعلی لازمی با ابراز خوشحالی از حضور در جمع همکاران واحد اشکذر از زحمات ریاست، هیأت رئیسه، هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان که باعث پویایی این مجموعه شده اند تشکر کرد و از همه به عنوان پیشکسوت نام برد و تأکید کرد باید همه تلاش مضاعف کنیم شرایط پویاتری فراهم کنیم و متقابلاً یکدیگر را درک کنیم چون شرایط ویژه ای داریم و می توانیم در جهت ارتقای فردی و سیستمی قدم برداریم و تغییرات مثبتی در مجموعه ایجاد کنیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه از زحمات و خدمات ۱۰ ساله سید قاسم حسینی در سمت معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تجلیل شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/63xRa