اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

آیین تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 69758 | تاریخ انتشار : : 05 دی 1396 - 18:39 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، آیین تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر با حضور ائمه جمعه شهرستان، مسئولان و اعضای هیات مذهبی در مکان اداره تبلیغات اشکذر برگزار شد. در آیین مراسم با حکم دو ساله مدیر کل سازمان تبلیغات استان یزد، “حجت الاسلام و المسلمین میرزا عباس دهقانی” به عنوان ریس جدید […]

به گزارش اشکذر خبر، آیین تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر با حضور ائمه جمعه شهرستان، مسئولان و اعضای هیات مذهبی در مکان اداره تبلیغات اشکذر برگزار شد.

در آیین مراسم با حکم دو ساله مدیر کل سازمان تبلیغات استان یزد، “حجت الاسلام و المسلمین میرزا عباس دهقانی” به عنوان ریس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر معرفی کرد و از زحمات چند ساله ” حجت الاسلام و المسلمین محمد پور قیومی” تقدیر و تشکر کرد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در سخنان خود، جامعه امروزی را نیازمند  احیاء روحیه جهادی اوایل انقلاب دانست و افزود: با تقویت روحیه جهادی اوایل انقلاب میان مسئولان میتوان  بسیاری از مشکلات  را حل کرد.

حجت الاسلام حسینی کوهستانی رمز موفقیت هر مسئولی را تعامل با سایر دستگاه‌ها عنوان کرد و گفت: مسئولان میتوانند با تعامل با سایر نهاد ها به راحتی از سد مشکلات خود بگذرند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xmncz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124