• کد خبر: 37784
   منتشر کننده: امیرحسین عسکری اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 16 فروردین 1394 - 22:40
  +گزارش تصویری
  با توافقات صورت گرفته مابین آموزش‌وپرورش و دانشگاه آزاد در مهرماه سال گذشته انتظار می‌رفت ساختمان خیری حاج رضا دهقانی در اشکذر پیش از سال جدید آغاز به کار نماید.

  اشکذر نیوز: ساختمان حاج رضا دهقانی در اشکذر سال‌ها میزبان جویندگان دانش از تمام کشور بود اما چند سالی به دلیل اختلافات به وجود آمده بین آموزش‌وپرورش شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر بلااستفاده مانده است.

  خبرنگار اشکذر نیوز پیش از سال جدید طی تماس با روسای آموزش‌وپرورش و دانشگاه آزاد این مسئولان خواستار پاسخگویی در مورد این موضوع شد که با مصاحبه و همکاری دانشگاه آزاد و دعوت آموزش‌وپرورشی‌ها به صبر روبرو شد.

  با توافقات صورت گرفته مابین آموزش‌وپرورش و دانشگاه آزاد در مهرماه سال گذشته انتظار می‌رفت این ساختمان پیش از سال جدید آغاز به کار نماید.

  متاسفانه شکسته شدن شیشه‌ها زمینه ورود گردوغبار به داخل آن و امکان ورود و زندگی حیوانات و پرندگان در فضای مختلف این ساختمان فراهم کرده است.

  در گزارش بعدی به سیر اتفاقات، پیش آمده برای این ساختمان آموزشی خیری به تفضیل خواهیم پرداخت.

  ساختمان حاج رضا دهقانی ساختمان حاج رضا دهقانی ساختمان حاج رضا دهقانی ساختمان حاج رضا دهقانی ساختمان حاج رضا دهقانی ساختمان حاج رضا دهقانی ساختمان حاج رضا دهقانی ساختمان حاج رضا دهقانی ساختمان حاج رضا دهقانی ساختمان حاج رضا دهقانی

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7UJVs

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *