اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
یادداشت سردبیر

آیا اداره پست اشکذر تا ۲۸ اردیبهشت ماه آماده بهره برداری میشود؟

شناسه خبر : 98385 | تاریخ انتشار : : 15 اردیبهشت 1400 - 10:47 | ارسال توسط :

اداره پست شهرستان اشکذر زخمی بر پیکر این شهرستان است که نه تنها حرمت این شهرستان را لگد مال نموده است بلکه شان والای شهروندان اشکذری را نیز به سخره گرفته است. ایکاش مسئولین ارشد استان بجای نامه نگاری های بی مورد و بعضا بی خاصیت کمی هم به فکر مردم و منافع عموم اشکذری ها بودند.

اشکذر خبر؛ علی مشیری نیا بیش از ۱۰ سال است که ادار پست اشکذر به بهانه بازسازی از سوی مدیریت این اداره تخلیه و تخریب شده است. این در حالی است که برغم خانه به دوشی اداره مذکور طی این مدت نارضایتی شهروندان را نیز درپی داشته است.

در این رابطه چند سوال اساسی مطرح میگردد که امید است از سوی مسئولین امر به ویژه فرماندار محترم شهرستان اشکذر پاسخی در شان مردم فهیم این شهرستان که نسبت به سایر شهرستان های استان یزد از حد اعلای اقدامات خیری در مسیر اعتلا، عمران و آبادانی شهرستان خود داشته اند؛ دریافت شود.

و اما سوال اساسی اینکه چرا مسئولین محترم در زول ۳ دولت گذشته به فکر اتمام این پروژه و تکمیل آن نبوده اند؟ آیا خدا نکرده شهروندان اشکذری تافته جدا بافته ای هستند که باید از امکانات دولتی محروم باشند یا اینکه هیزم تری به دولت و مردان آن فروخته اند؟ مگر غیر از آن است که شرکت پست ملی خود دارای درآمد است که اتفاقا این درآمد ناشی از رانت و انحصار در ارائه خدمات رسانی اینگونه ای است؟ برایتان پیش آمده است تا شرکت ملی پست محموله ای را به رایگان برای شما جابجا کند؟ به راستی درآمد این اداره از محل ارسال مرسولات در این شهرستان چقدر است؟ آیا حساب دقیق و روشنی از این بابت در دسترس است؟ به گمان نگارنده با وجود استقرار صنایع در اشکذر که این زمینه را فراهم آورده است تا این شهرستان به عنوان دومین شهرستان صنعتی استان مطرح و معرفی گردد؛ درآمد شرکت ملی پست در شهرستان اشکذر اندک نیست و سوال اساسی اینکه آیا استاندار محترم در دیدار اخیر خود با وزیر جوان ارتباطات و فن آوری تا چه میزان در این مورد طرح مسئله کردند و یا اساسا مدیر ارشد استان یزد از این معظل اطلاعی در دست دارد؟

اگر بخواهیم از نوع برخورد مدیرعامل شرکت پست ملی که زمستان سال پیش به این پروژه سر زده بود چشم پوشی کنیم؛ نمی توان از زمانبر شدن این پروژه چشم پوشی نمود و ابراز گلایه نداشت. ایکاش مسئولین ارشد استای بجای شانتاژ خبری و مانور رسانه ای و یا نامه نگاری های بی مورد و بعضا بی خاصیت و اختلاف برانگیز مبنی بر خدمت به مردم کمی هم به فکر حنب و جوش حقیقی میبودند. چرا که برگزاری مانورهای رسانه ای نه خیر دنیا دارد و نه خیر آخرت ولی خدمت رسانی به مردمی که جز صفا و صداقت نداشته و ندارند؛ این توانائی را دارد که خیر کثیر را که همان خیر دنیا و آخرت است را به همراه داشته باشد.

مسئولان خدوم بدانند که هرگز وعده های شما را فراموش ننموده و نخواهیم کرد. چه این که همین دیروز بود که قول مساعد مبنی بر تکمیل این پروژه و بهره برداری از آن تا تاریخ ۲۸ اردیبهشت سال جاری داده شد و هر روز به زمان مقرر نزدیک می شویم ولی هیهات از ذره ای پیشرفت در راستای تکمیل این پروژه و زنهار امیدی که هر روز نا امید میشود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jyZTF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec