• کد خبر: 23626
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 16 تیر 1392 - 20:05
  مدیر آکادمی مدرسه فوتبال شهرداری اشکذر
  مدیر آکادمی مدرسه فوتبال شهرداری اشکذر گفت : آكادمي مدرسه فوتبال شهرداري از اول تيرماه سال جاری فعاليت خود را با هدف آموزش مقدماتي فوتبال در رده هاي پايه وكشف استعداد براي كمك به رده هاي بالاتر در سه رده سني 6 تا 8 سال،9 تا 12 سال و 13 تا 16 سال آغاز کرده است.

  به گزارش اشکذر نیوز،علی محمد دهقانی” مدیر آکادمی مدرسه فوتبال شهرداری اشکذر” ضمن بیان استقبال پرشور از آکادمی طی چند سال گذشته افزود: از اول تیرماه سال جاری فعالیت آکادمی را آغاز و در سه رده سنی ۶ تا ۸ سال،۹ تا ۱۲ سال و ۱۳ تا ۱۶ سال آن را دنبال کردیم، که هدف این آکادمی آموزش مقدماتی فوتبال در رده های پایه وکشف استعداد برای کمک به رده های بالاتر است.
  دهقانی در ادامه  تصریح کرد: در حال حاضر ۳ نفر از بازیکنان بزرگسال ما: سیدمحسن و سید ضیاء افرازه و نادر متین گوهر، علاوه بر آن که در حال طی کردن کلاس های مربی گری هستند،  با آکادمی نیز همکاری دارند واین خود می تواند عاملی برای افزایش دانش تئوریک بازیکنان رده های پایین تر باشد.

  وی  همچنین ضمن بیان این که تیم امید و نونهالان شهرداری، به لیگ استان راه یافته اند گفت:این ها همه جزیی از خروجی مدرسه فوتبال در سالیان اخیر بوده است و چه خوب است که مسئولین توجه خود را به رده های پایین تر هم معطوف کنند.

  منبع :  نسیم صادق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/XIUOg

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *