• کد خبر: 35862
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 23 دی 1393 - 10:02
  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر خبر داد
  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر از آموزش روش‌های کنترل تنش‌های دوران سالمندی به سالمندان اشکذر در قالب برگزاری یک مانور خبر داد.

  به گزارش اشكذر نيوز به نقل از خبرگزاری فارس، اعظم شهرستانی ظهر امروز در حاشیه برگزاری این مانور در یکی از آسایشگاه‌های سالمندان مهریز اظهار داشت: این دوره آموزشی در واقع مانور پناه‌گیری و خروج اضطراری، کنترل فشار خون، کنترل تنش‌های دوران سالمندی و … است.

  وی بیان کرد: در این مانور، مربیان داوطلب جمعیت هلال احمر اشکذر به ارائه آموزش‌های لازم به سالمندان به ویژه سالمندان مستقر در آسایشگاه‌ها پرداختند.

  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر ادامه داد: در این مانور فرضی، مسائل و مشکلات سالمندی، راه‌های تندرستی و سلامتی، راه‌های پیشگیری از آسیب‌ها در مواقع بحران‌ به ویژه در زمان وقوع زلزله، نحوه پناه‌گیری امن، مکان‌های امن منزل، روش‌های مراقبت از سر و گردن، خروج اضطراری و … توسط مربیان هلال احمر آموزش داده شد.

  وی با اشاره به تست فشار خون سالمندان شرکت‌کننده در این مانور بیان کرد: آموزش‌های لازم به سالمندان در زمینه کنترل فشار خون و استفاده از دستگاه‌های اندازه‌گیری فشار خون ارائه شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wZRvk

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *