اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

آموزش روش‌های کنترل تنش‌های دوران سالمندی در اشکذر

شناسه خبر : 35862 | تاریخ انتشار : : 23 دی 1393 - 10:02 | ارسال توسط :

به گزارش اشكذر نيوز به نقل از خبرگزاری فارس، اعظم شهرستانی ظهر امروز در حاشیه برگزاری این مانور در یکی از آسایشگاه‌های سالمندان مهریز اظهار داشت: این دوره آموزشی در واقع مانور پناه‌گیری و خروج اضطراری، کنترل فشار خون، کنترل تنش‌های دوران سالمندی و … است. وی بیان کرد: در این مانور، مربیان داوطلب جمعیت […]

به گزارش اشكذر نيوز به نقل از خبرگزاری فارس، اعظم شهرستانی ظهر امروز در حاشیه برگزاری این مانور در یکی از آسایشگاه‌های سالمندان مهریز اظهار داشت: این دوره آموزشی در واقع مانور پناه‌گیری و خروج اضطراری، کنترل فشار خون، کنترل تنش‌های دوران سالمندی و … است.

وی بیان کرد: در این مانور، مربیان داوطلب جمعیت هلال احمر اشکذر به ارائه آموزش‌های لازم به سالمندان به ویژه سالمندان مستقر در آسایشگاه‌ها پرداختند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر ادامه داد: در این مانور فرضی، مسائل و مشکلات سالمندی، راه‌های تندرستی و سلامتی، راه‌های پیشگیری از آسیب‌ها در مواقع بحران‌ به ویژه در زمان وقوع زلزله، نحوه پناه‌گیری امن، مکان‌های امن منزل، روش‌های مراقبت از سر و گردن، خروج اضطراری و … توسط مربیان هلال احمر آموزش داده شد.

وی با اشاره به تست فشار خون سالمندان شرکت‌کننده در این مانور بیان کرد: آموزش‌های لازم به سالمندان در زمینه کنترل فشار خون و استفاده از دستگاه‌های اندازه‌گیری فشار خون ارائه شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wZRvk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec