امام جمعه اشکذر: واقعا بدانیم آمریکا و حامیان آمریکا و طرفداران آمریکا در دولت ها چه در غرب باشند؛ چه در شرق باشند این ها دشمن ما و دشمن اسلام و دشمن مسلمین و دشمنان مردم ایران اسلامی هستند.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام محمد رضا طالبیان امام جمعه اشکذر در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه یکی از اعمال مستحبی عید سعید غدیر خم اطعام دادن است؛ گفت: اگر این اطعام بصورت جمعی و در مساجد و حسینیه ها انجام بگیرد؛ بسیار عالی و خوب است و اگر هم کسانی نتوانستند اطعام دهند حتی به اسم عید غدیر خم به صورت خانوادگی بین خودشان یکدیگر را مهمان کنند.

طالبیان ادامه داد: دو اثر بسیار گران سنگ در بحث امامت از حضرت امام هادی علیه السلام در بین مان وجود دارد یکی زیارت جامعه کبیره و دیگری زیارت غدیریه است.

امام جمعه اشکذر با بیان اینکه یکی از بدبختی های ما این است که گاه و بیگاه گناه و حتی گناهان متعدد کبیره را انجام می دهیم ابراز داشت: در عین ناباوری به خدا می گوییم خدایا ما را بیامرز و از او آرزوی آمرزش و مغفرت داریم.

وی با اشاره به فرارسیدن یازدهم تیرماه سالروز شهادت شهید محراب استان یزد حضرت آیت الله شهید صدوقی رضوان الله تعالی علیه و با تاکید بر اینکه یاد و خاطره این عالم فرزانه و این عالم شجاع و متدین را گرامی می داریم؛ افزود: ما ملت ایران بیش از ملت های دیگر از ناحیه حقوق بشر آمریکایی ظلم کشیدیم ستم دیدیم از آن وقتی که انقلاب شروع کردیم چه جنایت هایی از زمان شاه ملعون در حق مردم ما کردند تا وفتی انقلاب اسلامی پیروز شد و تا اکنون که چه خسارت های سنگینی که به ما نزدند.

طالبیان تاکید کرد: واقعا بدانیم آمریکا و حامیان آمریکا و طرفداران آمریکا در دولت ها چه در غرب باشند چه در شرق باشند این ها دشمن ما و دشمن اسلام و دشمن مسلمین و دشمنان مردم ایران اسلامی هستند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/KhJYb