• کد خبر: 24740
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 9 شهریور 1392 - 16:23
  فرماندار یزد
  فرماندار یزد بابیان اینکه آمریکا از هوشیاری و بیداری مردم سوریه غافل است گفت:آمریکا با جنگ در سوریه یک منجلاب دیگر را برای خود رقم خواهد زد و قطعا این جنگ زمینه ساز نابودی قطعی اسرائیل خواهد بود.

  به گزارش اشکذر نیوز ، “عزیز ا. . . سیفی”فرماندار یزد ضمن ضمن محکوم کردن کشتار مردم بی دفاع سوریه بابیان اینکه افکار عمومی در جامعه مسلمانان بیدار شده است گفت: آمریکا نمی تواند موج بیداری اسلامی و بیداری مسلمانان از لحاظ سیاسی را ببیند از همین رو مبارزاتی را علیه موج بیداری اسلامی در کشورهایی نظیر مصر و … انجام می دهد.

   

  سیفی افزود:خوی استکبار می خواهد بیداری اسلامی در نطفه خفه کند تا بر دنیا مسلط شود.

   

  فرماندار یزد بااشاره به موقعیت استراتژیک سوریه و همرزی این کشور با لبنان و فلسطین گفت:یکی از جاهایی که می تواند به وحدت اسلامی کمک کند و مانع تسلط کامل آمریکا و اسرائیل بر کشورهای عربی شده سوریه است و از همین رو دشمن درصدد نابودی دولت و ملت سوریه است.

   

  سیفی بااشاره به دوستی دیرینه ایران و سوریه حتی در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت:دلیل دیگر پافشاری بر نابودی سوریه از سوی آمریکا از بین بردن این مرکزیت سقل است.
  وی بابیان اینکه آمریکا درابتدا فکر می کرد با تحریک سلفی ها می تواند خود را بر سوریه مسلط کند گفت:آمریکا حتی با همکاری کشورهای تحت سلطه اش مانند عربستان،قطر و حتی ترکیه علی رقم کمک های تسهیلاتی و اعزام نیرو به سوریه نتوانستند در برابر همگاهنگی و وحدت ارتش و ملت سوریه کاری از پیش ببرند.

   

  سیفی افزود: آمریکا نتوانست این شکست را بپذیرد به همین دلیل به بهانه استفاده دولت سوریه از سلاح های شیمیایی قصد مداخله مستقیم نظامی و جنگ در این کشور را دارد.

   

  فرماندار یزد بابیان اینکه آمریکا از هوشیاری و بیداری مردم سوریه غافل است گفت:آمریکا با جنگ در سوریه یک منجلاب دیگر را برای خود رقم خواهد زد و قطعا این جنگ زمینه ساز نابودی قطعی اسرائیل خواهد بود.

   

  وی باتاکید براینکه اسرائیل در جنگ با سوریه حتما نابود می شود اظهار داشت:مسلمانان با وحدت و هماهنگی نمی گذارند آمریکا به اهداف شوم خود برسد.

   

  سیفی بابیان اینکه تسلط آمریکا بر سوریه منافع دیگر کشورهای همسایه سوریه و کشورهای منطقه را به خطر می اندازد گفت:آمریکا رویای تسلط بر سوریه با خود به گور می برد.

   

  فرماندار یزد در پایان خاطر نشان کرد:انشاالله مسلمانان با وحدت به سلطه گری آمریکا پایان خواهند داد.

  نسیم صادق

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/qh7SA

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *