• کد خبر: 24724
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 7 شهریور 1392 - 16:13
  صالح جوکار :
  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا با ایجاد بی‌ثباتی در منطقه به دنبال تامین منافع رژیم صهیونیستی است.

   

  جوکار در مجلس

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از خانه ملت، محمدصالح جوکار در نشست علنی روز چهارشنبه 6 شهریور در نطق میان‌دستور خود تصریح کرد: امیدواریم در این شرایط دشوار کشور دوست بتواند در راستای مسائل اقتصادی که جزو مطالبات به حق ملت ایران است گام‌های جدی بردارد.

  نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی بزرگترین آرمان امام خمینی (ره) سرود انقلاب اسلامی محقق شده و شاهد بیداری اسلامی در منطقه هستیم، گفت: نهضت مقاومت روز به روز گسترش یافته و در حال ریشه‌ کن کردن رژیم صهیونیستی است.

  وی ادامه داد: آمریکا با ایجاد بی‌ثباتی در منطقه و ایجاد ناامنی به دنبال تامین منافع رژیم صهیونیستی است و گروه‌های تکفیری و سلفی که با حمایت مالی عربستان، قطر و ترکیه به دنبال کشتار مردم در سوریه هستند و آمریکایی‌ها نی با بهره‌گیری از جنگ روانی، بکارگیری صلاح شیمیایی از سوی دولت سوریه به دنبال تهاجم نظامی در سوریه هستند.

  این نماینده مردم در مجلس نهم تاکید کرد: خنده‌آور است که کار به جایی رسیده که نتانیاهو که دستش به قتل کودکان و زنان فلسطینی آغشته است از بکارگیری هر نوع سلاح علیه فلسطینیان کوتاهی نکرده امروز دلسوز مردم سوریه شده و باید سوال کرد چه کسی در جنگ عراق و ایران از سلاح شیمیایی استفاده کرد و آن را در اختیار صدام قرار داد.

  جوکار تاکید کرد: ماجراجویی اخیر آمریکا و برخی دیگر از کشورهای منطقه و حرکت‌های خودسرانه برخی کشورها بدون هماهنگی با مجامع بین‌المللی و به دنبال بمباران سوریه حاکی از ترس جدی آمریکا و غرب از به خطر افتادن موجود سیاست رژیم صهیونیستی و پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی در منطقه است.

  وی افزود: آمریکای سلطه‌گر باید بداند که این حرکت تجاوزکارانه قطعا مسیر نابودی رژیم صهیونیستی را هموارتر کرده و اراده مقاومت را در مقابله و نابودی رژیم صهیونیستی مصمم‌تر خواهد یافت.

  این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: حضور گسترده مردم ولایتمدار ایران اسلام و استان یزد به ویژه حوزه انتخابیه اینجانب در انتخابات 24 خرداد ماه که نشان از همبستگی ملی مردم و ولایت است لازم می‌دانم از حضور بابصیرت ملت تشکر کنم.

  جوکار تاکید کرد: تداوم اقتدار، عزت و عظمت ایران اسلامی در سایه حضور مردم در صحنه و تبعیت همه فراز رهبر معظم انقلاب است که دستاوردهای عظیمی در عرصه بین‌الملل و منطقه به همراه داشته.

  وی با اشاره به اینکه شکل‌گیی حماسه سیاسی در انتخابات اخیر قطعا تداوم حرکت در سال جاری و مقاومت در مقابل خواسته‌های نامشروع دشمنان انقلاب اسلامی و ناکارآمدسازی تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی در راستای تحقق حماسه اقتصادی در گرو تعامل قوا و پیگیری از منویات رهبری است، گفت: حفظ اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی و بهره‌گیری از سیاست‌های بالادستی نظام و حرکت به سوی تحقیق گفتمان پیشرفت و عدالت گام اساسی در این زمینه است.

  نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس نهم اضافه کرد: امروز کابینه دولت یازدهم با اخذ رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی در جهت حل مشکلات اقتصادی گام برمی‌دارد.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: امید است رئیس‌جمهور محترم با معرفی وزرایی باقیمانده بر اساس شاخص‌های ولایتمداری، کارآمدی، تعهد، تخصص و تجربه به حمایت‌های مجلس شورای اسلامی اقدام لازم را انجام دهند و با رویکرد اعتدال در تمام زمینه‌ها گام مثبتی در رفع مشکلات معیشتی و دغدغه‌های اقتصادی مردم بردارد./

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/aTsB5

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *