اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
+فیلم

آمار ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات شورای شهر در شهرستان اشکذر اعلام شد

شناسه خبر : 97500 | تاریخ انتشار : : 28 اسفند 1399 - 7:43 | ارسال توسط :

فرماندار و رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر از حضور و ثبت نام ۶۱ نفر به عنوان داوطلب حضور در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار و رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر، درباره آخرین آمار ثبت‌نام داوطلبان در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در این شهرستان گفت: کل داوطلبانی که ثبت‌نام آنها نهایی شده است؛ ۶۱ نفر است که از این تعداد ۲۱ نفر داوطلب شورای شهر اشکذر و ۷ نفر داوطلب شورای شهر خضرآباد هستند و شهر مجومرد با ۳۳ نفر داوطلب، بیشترین میزان ثبت‌نام داوطلبان را در شهرستان اشکذر داشته است.

هادی‌نسب درباره آخرین آمار ثبت‌نام داوطلبان در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در شهرستان اشکذر گفت: کل داوطلبانی که از ۲۰ اسفندماه تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۲۶ اسفندماه موفق به ثبت‌نام شده و ثبت‌نام آنها نهایی شده است؛ ۶۱ نفر است.

وی با اشاره به روش‌های مختلف ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شورای شهر، خاطرنشان کرد:از میان داوطلبان ۵ نفر از طریق اپلیکیشن موبایل، ۶ نفر به روش دسکتاپ، ۶ نفر از طرق دفتر پیشخوان و ۴۴ نفر با حضور در فرمانداری شهرستان در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ثبت نام کرده‌اند.

فرماندار اشکذر در ادامه با اشاره به افزایش مشارکت بانوان در انتخابات شورای شهر نسبت به اداوار گذشته، افزود: آقایان در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان اشکذر، ۸۷ درصد از داوطلبان را شامل می‌شوند و بانوان نیز در این دوره مشارکت ۱۳ درصدی داشته اند.

به گفته رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر، ۳۵ نفر از داواطلبان دارای مدرک تحصیلی لیسانس، ۱۷ نفر فوق‌لیسانس، ۱ نفر دکتری، یک نفر حوزوی، ۴ نفر فوق دیپلم، ۲ نفر دیپلم و یک نفر زیر دیپلم می‌باشند.

تدوین و تصویربرداری: ابوالفضل زارع نژاد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fF1Ta

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec