اشکذر خبر

رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر اعلام کرد:

آمادگی کمیته امداد برای دریافت و توزیع نذورات عید غدیر خم

شناسه خبر : 108658 | تاریخ انتشار : : ۲۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶ | ارسال توسط :

مسئول کمیته امداد امام خمینی ( ره) شهرستان اشکذر از آمادگی این نهاد انقلابی برای دریافت و توزیع نذورات عید غدیر خم خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد علی کریمی زارچی مسئول کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر ضمن تبریک ایام دهه کرامت و فرارسیدن عید غدیر خم به شهروندان ولایتمدار اشکذر با بیان اینکه در فرامین دینی و مذهبی ما سفارش و تاکید بر اطعام در این روز شده است؛ گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان آمادگی خود را جهت دریافت نذورات مردم و شهروندان که در این ایام قصد دارند در اطعام این روز بزرگ مشارکت داشته باشند؛ اعلام می دارد.

کریمی همچنین گفت: شهروندان می توانند بنابر تدابیر انجام شده وجوهات خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۸۲۵۹ و یا شماره گیری کد دستوری #۰۳۵۱۰*۸۸۷۷ *وجوهات خود را برای تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و سایر خدمات و توزیع آن بین نیازمندان و مددجویان تحت پوشش این نهاد انقلابی واریز نمایند.

وی خاطرنشان کرد: این نهاد انقلابی در ایام عید قربان تا عید بزرگ غدیر تعداد ۷۰۰ بسته معیشتی به همراه گوشت تهیه شده در عید قربان از محل کمک های خیرین تهیه و در بین مددجویان توزیع کرده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/3ZqYM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *