اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

آمادگی غنچه های هلال احمر اشکذر در مانور فرضی زلزله

شناسه خبر : 47778 | تاریخ انتشار : : 30 آذر 1394 - 15:33 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، “اعظم شهرستانی” رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر اظهار كرد: مانور زلزله نمادین غنچه‌های هلال احمر شهرستان اشکذر در مهدکودک‌های سطح این شهرستان برگزار شد. وي گفت: هدف از برگزاری این مانور کاهش آسیب‌پذیری کودکان در هنگام بروز سوانح و حوادثی چون زمین لرزه و آتش‌سوزی، کاهش هراس کودکان از حوادث […]

به گزارش اشکذر نیوز، “اعظم شهرستانی” رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر اظهار كرد: مانور زلزله نمادین غنچه‌های هلال احمر شهرستان اشکذر در مهدکودک‌های سطح این شهرستان برگزار شد.

وي گفت: هدف از برگزاری این مانور کاهش آسیب‌پذیری کودکان در هنگام بروز سوانح و حوادثی چون زمین لرزه و آتش‌سوزی، کاهش هراس کودکان از حوادث و به نمایش گذاشتن آمادگی کانون‌های غنچه‌های هلال احمر در هنگام بروز بلایا و حوادث است.

شهرستانی خاطرنشان کرد: در این مانور، مهارت‌های امدادی همچون اسکان اضطراری، تخلیه، پانسمان، هدایت بازماندگان زمین لرزه، کارگروهی، تقسیم وظایف و آموزش حفظ خونسردی تمرین شد.

این مقام مسئول در پایان عنوان کرد: در این مانورها که به همت مهدکودک‌ها و کانون غنچه‌های هلال احمر شهرستان اشکذر برگزار شد، غنچه‌های هلال طبق آموزش‌هایی که فرا گرفته بودند به صورت نمادین اقدام به کمک‌رسانی به هم‌سالان خود کردند.

file_112401 file_112403

ايسنا

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GRaGr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124