در نشستی با حضور فرماندار شهرستان اشکذر، مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد و اعضای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان اشکذر بر آمادگی کامل همه دستگاه‌ها در برابر مخاطرات فصل سرما تأکید شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان اشکذر با حضور روح الله ردائی فرماندار شهرستان، محمدعلی ملک زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد و رؤسا و مدیران دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران این شهرستان در محل فرمانداری اشکذر برگزار شد.

براساس این گزارش آسیب‌شناسی مانور لحظه صفر که به همت جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر و همزمان با روز جهانی کاهش خطر بلایا برگزار شده بود و همچنین قدردانی از عوامل برگزاری این مانور، اولین دستورکار این نشست بود.

در ادامه این نشست با ارائه گزارشی از سوی منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پیرامون اقدامات پیشگیرانه و برآورد میزان خسارات ناشی از سیل اخیر، درخصوص نیازمندی‌ها و ضروریات آمادگی در برابر سیل‌های احتمالی آینده بحث و تبادل‌نظر شد.

همچنین با توجه به آغاز فصل سرما و احتمال مخاطرات طبیعی بر ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه و کنترل مخاطرات این فصل تأکید شد.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از سوی فرماندار شهرستان اشکذر، از زحمات و تلاش‌های مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد قدردانی بعمل آمد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UX7WI