اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

آل‌سعود با اعدام شیخ نمر مقدمات فروپاشی خود را فراهم کرد

شناسه خبر : 48500 | تاریخ انتشار : : 18 دی 1394 - 14:19 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه به وضایف یک امام جمعه طبق قرمایش مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:امام جمعه یک شهر باید احساس طلبگی خود را حفظ کند و با مردم در ساختمان امام جمعه مثل یک محیط اداری برخورد نکند. “حجت الاسلام والمسلمین طالبیان” […]

به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه به وضایف یک امام جمعه طبق قرمایش مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:امام جمعه یک شهر باید احساس طلبگی خود را حفظ کند و با مردم در ساختمان امام جمعه مثل یک محیط اداری برخورد نکند.

“حجت الاسلام والمسلمین طالبیان” حق گویی را از دیگر وضایف امام جمعه دانست و افزود: مردم باید با امام جمعه شهر احساس راحتی نماید که این امر با احساس طلبگی یک امام جمعه به وقوع میابد.

امام جمعه اشکذر با بیان اینکه سرمایه گروه‌های جنایتکار امروز منطقه همگی از طریق عربستان تأمین می‌شود، گفت: هجوم به سفارت عربستان در تهران و کنسولگری این کشور در مشهد مقدس محکوم است، در کلماتی که رهبر معظم انقلاب در جریان هجوم به سفارت انگلیس فرمودند این بود که «این حمله هم جرم است و هم خیانت».

وی ادامه داد: رژیم آل‌سعود همانند رژیم صهیونیستی است این رژیم ریشه خشونت و عامل اصلی خونریزی‌های فرقه‌ای و طایفه‌ای و کانون اصلی فتنه‌انگیزی در کشورهای اسلامی است و قطعاً اعدام آیت‌الله النمر در ادامه جنایات کشتار حجاج در منا و شیعیان مظلوم نیجریه استو میتوان گفت آل‌سعود با اعدام شیخ نمر مقدمات فروپاشی خود را فراهم کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Rc4hV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124