اشکذر خبر

فرماندار شهرستان اشکذر در جشن مجازی انقلاب:

آلودگی هوا و نیرو های غیر بومی جزء خط قرمز های شهرستان بشمار می آید/ اگر فضای شهرستان برای صنایع آلاینده باز شود، دیگر توان تامین زمین برای صنایع جدید را نداریم

شناسه خبر : 96835 | تاریخ انتشار : : ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵ | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در جشن مجازی انقلاب که از طریق پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر پخش شد،گفت: اکنون نیز به طور متعدد صنایع به ما مراجعه می کنند و اگر بخواهیم فضای شهرستان را باز کنیم و بحث های آلایندگی را در نظر نگیریم حتی دیگر توان تامین زمین برای صنایع جدید را نداریم.

به گزارش اشکذر خبر، هادی هادی نسب، فرماندار شهرستان اشکذر در جشن مجازی انقلاب که از طریق پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر پخش شد، با گرامی داشت یاد وخاطره شهدای انقلاب و تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر، گفت: ان شاالله بتوانیم در آغاز چهل و سومین سالروز انقلاب اسلامی بتونیم سرباز خوبی همچون شهید گرامی حاج قاسم سیلیمانی برای اسلام و انقلاب باشیم و تفکرات انقلاب را بتوانیم به خوبی پیاده سازی کنیم.

هادی نسب به جایگاه شهرستان اشکذر در استان یزد اشاره کرد و افزود: شهرستان اشکذر در بحث سطح زیر کشت گلخانه ای جایگاه دوم و در تنوع کشت جایگاه اول را در استان یزد به نام خود زده است و در بحث صنعت نیز جایگاه سوم استان را داریم ولی این جایگاه شهرستان، در مقایسه با میبد و اردکان منجر به پیشرفت شهر نشده است.

فرماندار اشکذر با بیان اینکه شهرستان اشکذر صنعتی شده است ولی شهر همراه با صنعت پیش نرفته است، تصریح کرد:  مجموعه شهرستان اشکذر باید پا به پای صنعتی شدنش مرتفع شده باشد ولی این امر رخ نداده است زیرا شهرستان اشکذر بستری آماده را برای صنایع فراهم کرده بود و صنعتگران نیز از این پتانسیل شهرستان استفاده کردند ولی آنگونه که باید به شهرستان خدمت نکرده اند.

وی خاطر نشان کرد: اکنون نیز به طور متعدد صنایع به ما مراجعه می کنند و اگر بخواهیم فضای شهرستان را باز کنیم و بحث های آلایندگی را در نظر نگیریم حتی دیگر توان تامین زمین برای صنایع جدید را نداریم.

فرماندار اشکذر ادامه داد: اکنون آلودگی هوا و نیرو های غیر بومی که صنایع با خود همراه می آورند جزء خط قرمز های شهرستان بشمار می آید زیرا دیگر خود شهرستان نیروی بومی برای به کارگیری در صنایع جدید را ندارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TDW1U

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *