اشکذر خبر


 آغاز فعالیت تخصصی خانه هلال صدف همت‌آباد با حضور دو متخصص و ارائه خدمات درمانی به بیماران

شناسه خبر : 109733 | تاریخ انتشار : : ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸ | ارسال توسط :

به مناسبت ششم ماه محرم، بیش از ۴۵ بیمار از خدمات درمانی متخصصین خانه هلال صدف اشکذر بهره مند شدند.

به گزارش اشکذر خبر؛ به مناسبت ششم ماه محرم، بیش از ۴۵ بیمار از خدمات درمانی متخصصین خانه هلال صدف همت‌آباد بهره‌مند شدند.

سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با اعلام این خبر، جدیت و تعهد مسئولین خانه هلال صدف در ارائه خدمات داوطلبانه در حوزه پزشکی و درمانی بسیار ستودنی دانست.

ایشان با بیان اهمیت ارائه اینگونه خدمات و اشاعه آن و استفاده از ظرفیت‌های تخصصی داوطلبان و پزشکان، حرکت در مسیری هدفمند با نگاه ارتقای سطح سلامت در جامعه و بهره گیری یکسان از خدمات با حضور متخصصین در بازه های زمانی مناسب را از اولویت‌های واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر عنوان کرد.

بزاززاده ضمن تشکر از مدیریت و مسئولین خانه هلال صدف که با برنامه ریزی درست و اثربخش، خدمات پزشکی و درمانی را بصورت تجمیعی ارائه میدهند، از الگوی طراحی شده این خانه هلال در راستای تخصصی کردن خدمات با مشارکت پزشکان و متخصصین درمانی در حوزه های توانبخشی، داروئی، روانشناسی و پیراپزشکی بعنوان سند عملیاتی چه در سطح شهرستان و چه در سطح استانی خبر داد.

این کاروان که با حضور متخصص گوارش و ارتوپد همراه بود بیش از ۴۵ بیمار ویزیت و تحت نظر قرار گرفتند. در این راستا تعدادی بیمار به منظور عمل جراحی مرتبط با بیماری خود،توسط دو پزشک مورد حمایت قرار گرفتند.

همچنین تعدادی از این بیماران از خدمات داروئی این خانه هلال بهره مند شدند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wJiIF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *