عملیات تعریض زیرسازی و آسفالت سه و نیم کیلومتر از جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به کذاب تا چند روز آینده آغاز می شود.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم شهرستان های یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم روستای کذاب گفت: در خصوص جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به کذاب اقدامات خوبی صورت گرفته و تنها چند کیلومتر از این راه باقی مانده که تا چند روز آینده عملیات اجرایی آن آغاز و تا شهر خضرآباد تعریض زیرسازی و آسفالت می شود.

جوکار همچنین ابرز داشت: برای کنترل سرعت بالای رانندگان در این جاده مقرر شد؛ چند دوربین کنترل سرعت خریداری و نصب شود تا آمار تصادفات به حداقل ممکن برسد.

وی در خصوص طرح نیمه تمام آبرسانی به روستاهای دهستان کذاب نیز اظهار داشت: چند روستا به آب شرب متصل شدند و برای مابقی روستاها نیز اقدامات قابل قبولی انجام شده و مخازن مورد نیاز ساخته شده و نیاز یک سری شیر آلات هست که انشاء الله به زودی خریداری و مردم این منطقه که واقعا در مضیقه بی آبی هستند؛ مشکل کمبود آب مصرفی آنها مرتفع شود.

جوکار در ادامه گفت: آب موجود کفاف این روستاها نمی کند و انشاء الله با حفر یک حلقه چاه دیگر در کنار چاه موجود تخصیص آب به سی لیتر در ثانیه برسد و تمام روستاهای این منطقه از آب شرب سالم بهره مند شوند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZkXUe