اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
با حضور فرماندار اشکذر انجام شد:

آغاز عملیات احداث ۲۲ نانوایی در روستای قوام آباد شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 96376 | تاریخ انتشار : : 08 بهمن 1399 - 8:28 | ارسال توسط :

با حضور فرماندار شهرستان اشکذر عملیات احداث ۲۲ نانوایی در روستای قوام آباد از توابع بخش خضرآباد آغاز شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار اشکذر و سایر مسئولان بخش خضرآباد آئین احداث ۲۲ نانوایی در روستای قوام آباد از توابع بخش خضرآباد شهرستان اشکذر که قطب تولید نان خشک استان یزد است؛ برگزار شد.

قوام آباد روستایی که زمانی نه چندان دور تقریبا خالی از سکنه شده بود؛ اما حالا چند سالی است که بسیاری از روستاییان به این روستا بازگشته‌اند و با بازگشتشان رونق دوباره به این روستا بخشیده‌اند.

به گفته شفیعی رئیس شورای اسلامی روستای قوام آباد در حال حاضر ۲۰ نانوایی در این روستا فعالیت دارند و زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر از اهالی این روستا را فراهم کرده است
و حالا باهمت و پشتکار دهیاری و اعضای شورای اسلامی این روستا و همکاری مسئولین شهرستان اشکذر و بخش خضرآباد مجوز احداث ۲۲ واحد نانوایی دیگر صادر شده است.

فرماندار شهرستان اشکذر در مراسم آعاز عملیات احداث این نانوایی‌ها ابراز امیدواری کرد: مجموعه ۲۲ نانوایی متمرکز ان شاالله در آینده نزدیک بتوانند بهره برداری بشوند و این روستا را به واسطه تلاشی که در تولید نان خشک دارند؛ بتوانند برندی باشد برای روستا و شهرستان و حتی کشور و بتوانیم نگاه مهاجرت معکوسی که در شهرستان است انجام دهیم.

هادی نسب در ادامه اظهار داشت: این مجموعه در تابستان سال آینده به بهره‌برداری برسد.

در ادامه این مراسم خوش‌قامت مدیر صندوق تعاونی کارآفرینی امید گفت: بحث هر روستا یک محصول را در مجموعه صندوق دنبال کردیم که در روستای قوام آباد شهرستان اشکذر این قابلیت وجود داشت که ما ورود پیداکردیم و ان شاالله حدود ۲۰ نانوایی ساماندهی خواهیم کرد که تبدیل به یک برندی در سطح شهرستان شده و زمینه مهاجرت معکوس به این روستا فراهم آید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FS9Ku

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec