مراسم افتتاح ۲۰ کیلومتر فیبر نوری با عنوان طرح نجما و ۹ طرح مخابراتی با عنوان با حضور امام جمعه اردکان، مدیر مخابرات منطقه یزد،نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، شهردار،اعضای شورا و جمعی از مسئولان در شهرستان اردکان به بهره برداری رسید.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد رضا زارع مدیرعامل شرکت مخابرات مطقه یزد در مراسم افتتاح ۲۰ کیلومتر فیبر نوری با عنوان طرح نجما و ۹ طرح مخابراتی که با عنوان با حضور حجه الاسلام شاکر امام جمعه اردکان و دشتی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر اردکان و جمعی از مسئولان در شهرستان اردکان به بهره برداری رسید؛ با بیان اینکه این پروژه ها با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری رسیده است افزود: با اجرای طرح عملیات اجرایی فیبر نوری شرکت مخابرات ایران(نجما) امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت با حداکثر سرعت برای مشترکان فراهم می شود.

وی در ادامه در خصوص بهره برداری از ۹ طرح مخابراتی و همراه اول در شهرستان اردکان توضیحاتی را بیان کرد و افزود : این طرح ها شامل افزایش تکنولوژی bts همراه اول در ۳ سایت، تاسیس ۶ سایت همراه اول، جایگزینی کافو نوری در ۴ مرکز به میزان ۴۸۰ پورت و غیره می باشد.

در این مراسم دشتی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از اقدامات مجموعه مخابرات استان، اظهار داشت: با توجه به الکترونیکی شدن شهرستان اردکان،یکی از اولویت‌های فرآیند برنامه‌ریزی و توسعه،اجرای فیبرنوری در نقاط مختلف شهرستان است و امیدواریم که این امر به زودی در تمامی مناطق اردکان محقق شود.

گفتنی است؛ افتتاح طرح نجما به صورت رسمی در شهرستان اردکان آغاز شده است و به تدریج در شهرستان‌های دیگر و استان هم به زودی انجام خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/R7C5v