با حضور مسئولان شهرستانی عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن اشکذر آغاز شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور حجت الاسلام طالبیان امام جمعه، روح الله ردائی فرماندار، دهقان منشادی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر، روسای ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و راه و شهرسازی شهرستان اشکذر و اقشار مختلف مردم در بلوار دانشگاه عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن اشکذر برگزار شد.

طالبیان در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌ مسئولان مربوطه در راستای مرتفع شدن مشکل مسکن جوانان، خاطرنشان کرد: امید است با تسریع در عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن، تعویق زمان تأمین اراضی مورد نیاز این‌ طرح جبران شود.

ردائی نیز در این مراسم از پیگیری مجدانه متقاضیان و مطالبات رسانه‌ها قدردانی کرد و افزود: این پیگیری‌ها باعث شد ما در اسرع وقت پیگیر حل مشکل مسکن جوانان باشیم و امر تخصیص اراضی تسریع یابد.

وی در ادامه از همه دستگاه‌های اجرایی که مساعدت لازم برای اختصاص زمین را داشتند و همچنین از همراهی استاندار یزد در این خصوص تشکر و قدردانی کرد و افزود: با همراهی و همکاری مردم، امام جمعه، اعضای شورای شهر، شهردار، رؤسای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، راه و شهرسازی، منابع طبیعی و آبخیزداری و دیگر مسئولان، این موفقیت حاصل شد که جای بسی تشکر دارد.

فرماندار شهرستان اشکذر به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر مجومرد نیز اشاره کرد و افزود: با عنایت به اینکه تأمین اراضی مورد نیاز این طرح در مجومرد زودتر انجام شده بود؛ حدود یک ماه پیش عملیات اجرایی و آماده‌سازی آن توسط بنیاد مسکن آغاز شده است و امیدواریم در آینده نزدیک عملیات اجرایی احداث مسکن نیز توسط خود مردم شروع شود.

ردائی ادامه داد: با توجه به اینکه قرار است سامانه ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن باز شود؛ در صورتی که ثبت‌نامی جدید داشته باشیم پیش‌بینی شده است حدود ۳۰ هکتار زمین در کنار شهر مجومرد از جنگل دست‌کاشت خارج و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zZC2C