اشکذر خبر

آغاز طرح نظارتی نوشت افزار در شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 66708 | تاریخ انتشار : : 18 شهریور 1396 - 10:46 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ، میثم فلاح  در این خصوص اظهار داشت: در آستانه شروع سال تحصیلی و افزایش تقاضا برای خرید لوازم التحریر، طرح نظارتی نوشت افزار 96 در شهرستان از تاریخ 20 شهریور ماه لغایت 10 مهرماه اجرا خواهدشد. وی افزود: هدف از اجرای این طرح، اعمال نظارت پیشگیرانه و جلوگیری از سو […]

به گزارش اشکذر خبر ، میثم فلاح  در این خصوص اظهار داشت: در آستانه شروع سال تحصیلی و افزایش تقاضا برای خرید لوازم التحریر، طرح نظارتی نوشت افزار 96 در شهرستان از تاریخ 20 شهریور ماه لغایت 10 مهرماه اجرا خواهدشد.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح، اعمال نظارت پیشگیرانه و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی عرضه کنندگان نوشت افزار و لوازم التحریر با رویکرد حمایت از تولیدات داخلی و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت ها و بروز تخلفات احتمالی است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر عنوان کرد:کارشناس نظارت و بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت و بازرس اتاق  اصناف شهرستان در این مدت بر بازار نظارت و گروه های کالایی پرمصرف و بخصوص خرده فروشان لوازم التحریر را بطور ویژه مورد پایش قرار خواهند داد.

فلاح همچنین بیان کرد: تمامی واحدهای صنفی موظف به نصب برچسب قیمت کالا و نرخنامه در معرض دید عموم هستند و شهروندان می توانند هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، عدم نصب قیمت و عدم صدور صورتحساب و غیره را به شماره ۱۲۴ سامانه ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر گزارش کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Fio8v

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *