اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

آغاز ثبت نام دبیرستان دخترانه سمای دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر

شناسه خبر : 91715 | تاریخ انتشار : : 07 خرداد 1399 - 10:50 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به روابط عمومی دانشگاه، دبیرستان دخترانه سما (دوره اول متوسطه) دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با مجوز رسمی و شهریه مصوب آموزش و پرورش از طریق مصاحبه و سوابق تحصیلی در پایه های هفتم و هشتم و نهم برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانش آموز می پذیرد. از جمله مزایای تحصیل در […]

به گزارش اشکذر خبر به روابط عمومی دانشگاه، دبیرستان دخترانه سما (دوره اول متوسطه) دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با مجوز رسمی و شهریه مصوب آموزش و پرورش از طریق مصاحبه و سوابق تحصیلی در پایه های هفتم و هشتم و نهم برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانش آموز می پذیرد.

از جمله مزایای تحصیل در این دبیرستان، همکاری معلمین مجرب، مشاوره استادان دانشگاه، امکانات رفاهی و آموزشی مناسب، اجرای فوق برنامه های شاد و مفرح، استفاده از سالن تربیت بدنی، کارگاه ها و آزمایشگاه های دانشگاه، آموزش مهارت های زندگی شامل مهارت های مقابله با استرس و هیجان، مهارت های ارتباطی و برنامه ریزی، تصمیم گیری، تفکر خلاق، حل مسأله، ارتباط مؤثر و … و عضویت رایگان کتابخانه دانشگاه می باشد.

متقاضیان می توانند جهت ثبت نام روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ با همراه داشتن مدارک لازم به آدرس: اشکذر – خیابان آزادگان مراجعه یا با شماره های ۰۹۱۳۷۷۵۵۲۷۷ و ۰۳۵۳۲۷۲۴۰۰۹ تماس بگیرند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/tnhbv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec