ثبت نام آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از از ۷ آبان آغاز می شود و ۱۳ آبان ماه پایان می پذیرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر؛ براساس زمان‌بندی اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ از روز یکشنبه ۷ آبان ماه امسال می‌توانند برای ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

مهلت ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون تا روز شنبه ۱۳ آبان ماه است و متقاضیان می توانند با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در آن دفترچه، برای شرکت در آزمون مذکور اقدام کنند.
دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته همزمان با آغاز ثبت‌نام در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد و تمام مراحل خرید کارت اعتباری و ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق نشانی www.sanjesh.org انجام می‌شود.

لازم به ذکر است؛ ثبت‌نام داوطلبان فقط زمانی تکمیل می شود که در انتهای مراحل ثبت نام، شماره پرونده ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایند.

بنابر این گزارش؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به عنوان دانشگاهی مهارت محور و کارآفرین، یکی از موفق ترین، مجهزترین و نزدیک ترین واحدهای دانشگاهی به مرکز استان یزد می باشد که مهرماه ۱۳۸۱ تاسیس شده و دارای هفت رشته در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته می باشد. این رشته ها شامل: مشاوره گرایش خانواده، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی-مهندسی برق گرایش سیستم های قدرت-زیست شناسی گرایش های سلولی و مولکولی ، ژنتیک و میکروبیولوژی و پژوهش هنر است.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های ۰۳۵۳۲۷۲۵۹۵۱ داخلی۲۲۰ یا ۲۰۶ و ۰۹۹۸۱۵۰۵۹۵۱ تماس بگیرند.

آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ در روز جمعه ۴ اسفند ماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد و پذیرفته شدگان در این آزمون از مهرماه ۱۴۰۳ جذب دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی خواهند شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FD4zy