• کد خبر: 82609
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 23 تیر 1398 - 11:17
  اجرای طرح پایش ارتباطات و جمع آوری اطلاعات روستایی استان یزد، آغاز شد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد- به منظور جمع آوری اطلاعات ارتباطی، وضعیت پوشش اپراتورهای تلفن همراه و شناسایی و بروزرسانی وضعیت ارتباطی روستاهای بالای 20 خانوار استان،  12 روستای استان یزد در اولین روز مورد پایش قرار میگیرند.

  در نشستی که به این منظور با حضور روسای مخابرات شهرستان های یزد ، نمایندگان سازمان تنظیم مقررات و اداره کل فناوری اطلاعات استان  برگزار شد، در خصوص چگونگی آغاز این طرح و جمع آوری اطلاعات و ثبت آن در «سامانه دیار» بحث و تبادل نظر شد.

  این طرح بر اساس درخواست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بطور همزمان در سطح کشور اجرا می‌شود و تیم‌های کارشناسی با تجهیز به گوشی های مجهز به نرم افزارهای مربوطه، به روستاهای مشمول طرح اعزام می شوند تا با بازدید و ارزیابی میدانی اطلاعات لازم را جمع‌آوری کنند.

  گفتنی است 337 روستای بالای 20 خانوار استان یزد در این طرح مورد پایش قرار خواهند گرفت.

  لازم به ذکر است نشست آموزشی اجرای طرح پایش ارتباطات روستایی، با حضور نمایندگان مربوطه روز سه شنبه، 18 تیرماه به میزبانی مخابرات منطقه یزد برگزار شد و اعضای گروه‌های اعزامی به روستاها بصورت تئوری و عملی با شیوه اجرای دستورالعمل پایش و جمع‌آوری اطلاعات آشنا شدند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/b6uVR

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *