اشکذر خبر

آغار عملیات ساماندهی میادین فیروزآباد وصاحب الزمان حجت آباد

شناسه خبر : 71334 | تاریخ انتشار : : 08 اسفند 1396 - 16:31 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی شهرداری اشکذر،در راستای مناسب سازی ورودی های شهر یزد ویژه ایام نوروز 97،شهرداری اشکذر عملیات ساماندهی میادین فیروزآباد و صاحب الزمان حجت آباد را آغاز نموده است. شهردار اشکذر با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر عملیات خاک برداری و خاک ریزی،شفته و جدول گذاری هر […]

به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی شهرداری اشکذر،در راستای مناسب سازی ورودی های شهر یزد ویژه ایام نوروز 97،شهرداری اشکذر عملیات ساماندهی میادین فیروزآباد و صاحب الزمان حجت آباد را آغاز نموده است.

شهردار اشکذر با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر عملیات خاک برداری و خاک ریزی،شفته و جدول گذاری هر دو میدان به پایان رسیده و عملیات سنگ فرش میدان صاحب الزمان حجت آباد را آغاز کردیم و ظرف روزهای آینده عملیات سنگ فرش میدان فیروزآباد و نصب چراغ روشنایی هر دو میدان را آغار خواهیم کرد.

مهدی جعفری پور اظهار داشت: 1260متر مکعب خاک برداری و خاک ریزی،1320متر مکعب شفته ریزی،410متر جدول گذاری و 2400متر سنگ فرش در میدان صاحب الزمان حجت آباد و 500متر مکعب خاک برداری و خاک ریزی،1150متر مکعب شفته ریزی ،395متر جدول گذاری و 1650متر سنگ فرش در میدان فیروزآباد از جمله مهمترین اقداماتی است که انجام شده و یا در حال انجام می باشد .

وی در پایان ضمن تقدیر از مساعدت و همکاری مسئولان استان در حمایت از پروژه های شهرداری اشکذر ابراز امیدواری کرد که در سال آینده وبا همکاری اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر ساماندهی کامل این دو میدان به پایان خواهد رسید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8dSKj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *