اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اخبار کوتاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

شناسه خبر : 64976 | تاریخ انتشار : : 30 خرداد 1396 - 7:51 | ارسال توسط :

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، سلامتی خود را تست کردند به گزارش اشکذر خبر، با هدف ارزیابی سلامتی جسمی و با شعار جوانی، نشاط، ازدواج سالم، تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر سلامتی خود را محک زدند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این برنامه به همت کانون فرهنگی سلامت و بهداشت روان […]

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، سلامتی خود را تست کردند

به گزارش اشکذر خبر، با هدف ارزیابی سلامتی جسمی و با شعار جوانی، نشاط، ازدواج سالم، تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر سلامتی خود را محک زدند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این برنامه به همت کانون فرهنگی سلامت و بهداشت روان دانشگاه و با همکعکساری مرکز بهداشت شهرستان اشکذر به مدت یک روز در دانشگاه برگزار شد و تعداد زیادی از دانشجویان و کارکنان با انجام تست فشار خون و قد و وزن از وضعیت سلامت خود آگاه شدند.

آشنایی اعضای هیأت علمی دانشگاه اشکذر با کاربرد آزمون های آماری در تحلیل داده های زیستی

به گزارش اشکذر خبر، با هدف ارتقاء قابلیت ها و مهارت های علمی و پژوهشی اساتید گروه زیست شناسی، یک دوره سخنرانی علمی با موضوع کاربرد آزمون های آماری در تحلیل داده های زیستی ویژه اساتید گروه زیست شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آقای فلاح زاده، دکترای آمار دانشگاه علوم پزشکی یزد درباره انواع آزمون های آماری در تحلیل داده های زیستی، انجام آزمون های آماری توسط نرم افزار SPSS ، انواع آزمون های آمار استنباطی و آزمون های آماری مناسب برای تحقیق تدریس کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TN76W

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124