فرماندار اشکذر: آرمان فلسطین آرمان ملت های اسلامی است.

به گزارش اشکذر خبر؛ روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر در مراسم نواختن زنگ همبستگی در آموزشگاه دخترانه رضوانی اشکذر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مقاومت و تبریک پیروزی غرورآفرین جبهه مقاومت اظهار کرد: آرمان فلسطین آرمان ملت های اسلامی است.

ردائی افزود: عزیزان مقاومت به این نتیجه رسیدن که تنها راه خلاصی از جریان اسرائیل بحث مقاومت است و بر اساس پیشرفت و اشرافیت اطلاعاتی جبهه مقاومت این عملیات که بزرگترین عملیات جبهه مقاومت علیه اسرائیل در طول هفتاد سال گذشته است طراحی کردند.

فرماندار شهرستان خاطرنشان کرد: قطعا افرادی در فضای مجازی علیه فلسطین خواهند گفت و جریان مقاومت را می‌کوبند، دشمنان کنار نکشیده‌اند و از مبارزه خود کوتاه نیامده‌اند ولی واقعیت این است که جبهه حق علیه باطل چه بخواهند چه نخواهند در حال شکل‌گیری است.

نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر تصریح کرد: جبهه مقاومت جبهه آخرالزمانی حق علیه کفر است و دشمنان هم کاملا مطلع هستند و دارند برنامه ریزی میکنند و کشور ایران را به عنوان سردمدار جبهه مقاومت به عناوین مختلف در طول چهل سال اخیر کوبانده است.

ردائی همچنین بیان کرد: در شرایط خاص کنونی کشور با این پیروزی بزرگ جبهه مقاومت علیه اسرائیل بر خود میبالیم که دانش آموز و مسئول این مسیر هستیم مسیری که قطعا حق است چراکه برای درخت توانمند انقلاب هزاران هزار شهید داده‌ایم.

وی در پایان سخنان خود گفت: قدردان دانش‌آموزان عزیز هستیم که در این روز، همبستگی خوبی را با دانش آموزان فلسطینی داشتند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/HgdDG