اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

آدران با یک بازیکن بیشتر نیز حریف فرانتک نشد/ اشکذر به دنبال قهرمانی در لیگ استان

شناسه خبر : 79234 | تاریخ انتشار : : 12 بهمن 1397 - 23:22 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، در  رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد تیم فوتبال فرانتک اشکذر ظهر امروز در ورزشگاه شهید پاکنژاد یزد میهمان تیم فوتبال آدران یزد بود. تیم فوتبال فرانتک در حالی رو درروی میهمان خود صف‌آرایی می‌کرد که در ده بازی گذشته خود ۶ برد و ۳ مساوی و یک باخت را در کارنامه […]

به گزارش اشکذر خبر، در  رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد تیم فوتبال فرانتک اشکذر ظهر امروز در ورزشگاه شهید پاکنژاد یزد میهمان تیم فوتبال آدران یزد بود.

تیم فوتبال فرانتک در حالی رو درروی میهمان خود صف‌آرایی می‌کرد که در ده بازی گذشته خود ۶ برد و ۳ مساوی و یک باخت را در کارنامه خود ثبت و در رتبه دوم جدول لیگ برتر استان جای گرفته بود.

تیم فوتبال آدران یزد نیز از ده بازی گذشته خود ۲ پیروزی، ۳مساوی و ۵ باخت را به ثبت رسانده بود و با ۹ امتیاز در رتبه ۷ جدول ۱۰ تیمه قرار داشت.

آدران که از امتیاز میزبانی استفاده می کرد، برای رسیدن به گل در نیمه اول تلاش فراوانی کرد ولی موفق نشد دروازه اشکذر را باز کند تا هر دو تیم بدون گل زده به رختکن بروند.

در دقیقه ۵۵ این دیدار، داور بازی، به مجتبی مکاری, بازیکن تیم اشکذر بابت خطای بر روی بازیکن حریف، کارت زرد دوم را نشان داد و از بازی آن را اخراج کرد تا فرانتک با یک بازیکن کمتر، ۳۵ دقیقه باقیمانده را ادامه دهد.

اشکذریها که نمی خواستند از رقابت قهرمانی لیگ برتر جابمانند، ده نفره  به دروازه تیم آدران فشار آوردند و در نهایت توانستند توسط ابوالفضل ناظم در دقیقه ۸۰ به گل برسند.

فرانتک توانست با این برد شیرین جایگاه خود را در رده دومی لیگ برتر فوتبال استان یزد حفظ کند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CUlHP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124