• کد خبر: 21321
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 - 10:42
  دبیر ستاد سهام عدالت استان یزد گفت: آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت سهام عدالت كارگران فصلی و ساختمانی در این استان تا 15 اردیبهشت ماه می باشد و این مهلت تمدید نخواهد شد.

  به گزارش نسیم صادق  از روابط عمومی سازمان امور اقتصادی و دارایی استان یزد ‘ مراد علی میر ‘ افزود: آن دسته از كارگرانی كه سال گذشته پیش ثبت نام كرده بودند و تاكنون موفق به ثبت نام نشده اند در مهلت مقرر برای تكمیل فرم به شركت های تعاونی سهام عدالت محل سكونت خود مراجعه كنند.

  وی با بیان اینكه تاكنون بیش از 70 درصد كارگران فصلی و ساختمانی در این استان برای دریافت سهام عدالت مراجعه كردند، افزود: در برخی شهرستان های استان بین 80 تا 100 درصد كارگران مشمول طرح ثبت نام نموده اند.

  وی اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان  را متولی اجرای طرح واگذاری سهام عدالت كارگران ذكر كرد و افزود: در اجرای طرح هیچ گونه ثبت نام جدیدی وجود ندارد.

  رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به اینكه حدود 13 هزار و 800 خانوار مشمول طرح هستند, ارزش اسمی هر برگ سهام را یك میلیون تومان و ارزش واقعی آن را 5/3 میلیون تومان بیان كرد و گفت: شرط دریافت سهام عدالت، عضویت در تعاونی های سهام عدالت است و افرادی كه فرم پیش ثبت نام را پر نكرده اند، سهام به آنها تعلق نمی گیرد.

  میر گفت: در راستای اجرای طرح واگذاری سهام عدالت كارگران فصلی و ساختمانی، فرم‌های اطلاعات خانوار برای درج مشخصات از سوی شركت های تعاونی سهام عدالت تحویل كارگران می شود و آنها پس از تكمیل، ثبت مشخصات و امضا، تحویل شركت های مورد نظر داده و با تایید اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی به سازمان امور اقتصادی و دارایی استان یزد ارجاع می شود.

  تاكنون حدود 55 درصد جمعیت یك میلیون و 70 هزار نفری استان یزد، معادل 600 هزار نفر، برگ سهام عدالت خود را دریافت كرده اند.

  منبع:ایرنا

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Gz0uI

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *