همزمان با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان، آیین رونمایی از کتاب دوجلدی آخرین لبخند روایتی از زندگی شهید محمدکاظم صبوری اثر فاطمه صبوری در منزل پدری آن شهید والامقام در روستای همت‌آباد رستاق برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر، الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر در این مراسم ضمن اهدای لوح سپاس و قدردانی از نویسنده کتاب و تأکید بر ضرورت نگارش برای شهدا برای الگوپذیری نسل‌های آینده، به بیانات رهبر معظم انقلاب اشاره و تصریح کرد: امروز گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با نگارش برای آنها کمتر از فیض شهادت نیست.

 

فاطمه صبوری برادرزاده شهید محمدکاظم صبوری همت‌آبادی و نویسنده اثر “آخرین لبخند” نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تمام کسانی که در این مسیر وی را حمایت و همراهی کرده‌اند؛ توجه ویژه به مقام شامخ مادران شهدا را انگیزه و هدف خود از نوشتن این کتاب دوجلدی برشمرد و افزود: مادران شهدا فرزند خود را بدون هیچ چشم‌داشتی تربیت و بزرگ کردند و در راه مکتب اباعبدلله‌الحسین و نظام جمهوری اسلامی به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل فرستادند.

 

گفتنی است در این مراسم حجهالاسلام والمسلمین دلاوری امام جمعه رستاق و همچنین مدیران کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و کتابخانه‌های عمومی و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان و استان در کنار جمع زیادی از اهالی فرهنگ‌دوست روستای همت‌آباد رستاق حضور داشتند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9Ja3g