اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

آخرین جلسه شورای اداری بخش خضرآباد برگزار شد

شناسه خبر : 97494 | تاریخ انتشار : : 28 اسفند 1399 - 0:03 | ارسال توسط :

آخرین جلسه شورای اداری بخش خضرآباد با حضورامام جمعه، بخشدار و مسئولین ادارات این بخش از شهرستان اشکذر در محل بخشداری خضرآباد برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ آخرین جلسه شورای اداری بخش خضرآباد با حضور حجه الاسلام غالبی امام جمعه، سید جواد حسینی بخشدار و مسئولین ادارات این بخش از شهرستان اشکذر در محل بخشداری خضرآباد برگزار شد.

بنابر این گزارش در این جلسه مسئولین ادارات بخش خضرآباد به بیان گزارش عملکرد ادارات طی یک‌سال گذشته پرداختند و راهکارهای پیشرفت و توسعه بخش ارائه نمودند.

غالبی در این نشست با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامی‌داشت روز پاسدار انتخاب بخشدار خضرآباد از نیروهای بومی منطقه رابه فال نیک گرفت و اظهار امیدواری کرد تا در پرتو همکاری و هماهنگی همه ادارات اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران با بخشدار مسائل و مشکلات بخش مرتفع شود.

حسینی در آخرین جلسه شورای اداری این بخش از مسئولین ادارات و اعضای شوراهای اسلامی خواست با توجه به ییلاقی بودن این بخش و در پیش بودن سال نو و حضور میهمانان نوروزی در روستاهای بخش خضرآباد مردم را بیش از پیش به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی دعوت کنند.

بخشدار خضرآباد با اشاره به در پیش بودن انتخابات شوراهای اسلامی روستاها هم‌زمان با انتخابات ریاست جمهوری از کاندیداهای عضویت شوراهای اسلامی روستاهای این بخش خواست از هم اکنون برای دریافت عدم سوء پیشینه‌های خود اقدام نمایند و آن را به زمان ثبت نام موکول نکنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6PM3N

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec