• کد خبر: 26515
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 24 آذر 1392 - 13:23
  در حالی که بهمن داداشی تدوین همزمان «خانه کنار ابرها» را آغاز کرده، فیلمبرداری این فیلم از نیمه گذشت.

  خانه‌ای کنار ابرها سید جلال دهقانی اشکذری

  به گزارش اشکذر نیوز،، در حال حاضر 60 درصد از فیلمبرداری «خانه کنار ابرها» به مدیریت علی محمدزاده سپری شده و این‌ روزها بازیگران اصلی کار در لوکیشن خانه قدیمی مشغول هستند و تا پایان آذرماه فیلمبرداری کار به طور کامل به پایان خواهد رسید.

  هدایت هاشمی و حامید کمیلی

  براساس این گزارش، «خانه ای کنار ابرها» آشنایی دو جوان با  مادر شهیدی است که در روند زندگی این دو تاثیر گذار خواهد بود و اتفاقاتی که پیرامون این آشنایی در داستان رخ می‌دهد و هدایت هاشمی،حامید کمیلی،آفرین عبیسی و نگار عابدی بازیگران اصلی آن هستند.

  دهقانی اشکذری پیش از این چهار تله فیلم به نام‌های «هدیه‌ای برای آسمان»، «دویدن برای پشیمانی»، «همه روزها» و «مسابقه» را در کارنامه دارد .

  فهرست عوامل «خانه‌ای کنار ابرها» عبارتند از: سیدجلال دهقانی اشکذری(نویسنده و کارگردان)سیدمهدی فرخ‌پور (دستیار اول و برنامه‌ریز)، محمود محمدطائمه (مدیر تولید)، دکترمحمدرضا شجاعی (طراح صحنه و لباس)، کامران خلج (طراح گریم)، علی محمدزاده (مدیر فیلمبرداری)، بهمن داداشی(تدوین)،طاهر پیشوایی (صدابردار)،آناهید روستا(منشی صحنه)، مجتبی زندیه(مدیر تدارکات) حسن شجاعی (عکاس)، احسان هوشیارگر (مشاور رسانه‌ای) و روح‌الله برادری(تهیه‌کننده) عوامل اصلی این پروژه هستند.

  منبع : سینماپرس

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/b2HvP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *