• کد خبر: 20331
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 29 فروردین 1392 - 17:18
  مسئول فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد:
  مسئول فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد خطاب به مبلغان دینی گفت: با توجه به مهم بودن انتخابات پیش رو در سطح ملی و فرا ملی، باید با اطلاع‌رسانی درست، آحاد ملت را در مشارکت حداکثری بیشتر ترغیب کرد.

  به گزارشنسیم صادق به نقل از خبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام عباس دهقانی اشکذری در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مبلغان استان یزد اظهار داشت: با توجه به مهم بودن انتخابات پیش رو در سطح ملی و فرا ملی، باید با اطلاع‌رسانی درست، آحاد ملت را در مشارکت حداکثری بیشتر ترغیب کرد.

  وی افزود: زنان مبلغ، با نفوذ بین جوانان و زنان جامعه، برای افزایش سطح بینش آنها در انتخاب اصلح نقش مهمی ایفا می‌کنند و باید در جذب مردم پای صندوق‌های رای تلاش کنند.

  دهقانی اشکذری یادآور شد: در تبلیغ چه نوشتاری و چه گفتاری، همیشه در پی یادگیری و ارتقاء سطح فکری خود باشیم و با توجه به مسائل روز کشور عمل کنیم.

  وی بیان کرد: مبلغ باید با توجه به شرایط ویژه و خاص کشور، در هر زمانی آماده آگاهی‌بخشی و انجام رسالت خود باشد.

  مسئول فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: با توجه به مناسبت روز زن و ولادت حضرت زهرا(س)، مبلغان در مجالس دینی و اجتماعات؛ سیره و زندگانی این بانوی بزرگ اسلام را برای مردم بیشتر تبیین کنند و زنان را بیشتر در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی و دینی جذب نمایند.

  یک استاد حوزه و دانشگاه تهران هم در این کارگاه آموزشی گفت: با وجود رشد و افزایش وسایل ارتباط جمعی در دنیا، هنوز نقش تبلیغ پر رنگ‌تر از گذشته دیده می‌شود و تاثیرگذارتر از سایر رسانه‌ها بر افراد جامعه است.

  حجت‌الاسلام محمدرضا برادران اظهار داشت: مبلغ با زبان و گفتار خود و نحوه بیان صحیح بین افراد جامعه تاثیرگذار است و می‌تواند در رشد و بصیرت فرهنگی و سیاسی افراد نقش داشته باشد.

  وی یادآور شد: پیامبر گرامی ما حضرت محمد(ص) تنها با زبان گویای خود توانست رسالت توحیدی خود را اجرا کند و شما مبلغان باید همیشه در حال یادگیری فن بیان خوب و شیوا باشید.

  برادران با اشاره به جنگ فرهنگی دشمن بین زنان و جوانان افزود: خواهران مبلغه با نفوذ در بین نسل جوان و زنان در هر مناسبت ملی و دینی باید ارزش‌های اسلامی و فرهنگی و بومی ما را بهتر به این دو قشر بیان کنند و آنها را از تهاجم فرهنگی برحذر دارند.

  به گزارش فارس، این کارگاه آموزشی به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد و با مشارکت 100 نفر از خواهران مبلغه استان با هدف افزایش سطح آگاهی و ارتقاء علمی آنها با فنون و روش‌های تبلیغ به مدت یک روز برگزار شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ySCQF

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *