• کد خبر: 24213
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 2 مرداد 1392 - 23:37
  رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان خبر داد :
  استخر اشکذر هفته آینده جهت تست نشتی آبگیری خواهد شد و در هفته دولت در شهریور ماه سالجاری به صورت رسمی افتتاح می شود.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، سالهاست که مردم شهرستان منتظر افتتاح اولین استخر شهرستان هستند که سالها پیش با واگذاری زمین توسط آقای کلانتری خیر اشکذری قرار بود با پیگیری های  تربیت بدنی احداث شود.

  اما با وجود شروع کار همیشه مسئولین دلیل کندی کار و تعطیلی آن را نبود اعتبار لازم می دانستند به همین خاطر افتتاح استخر هرسال به تعویق می افتاد، با وجود اینکه قرار شده بود استخر ابتدای تابستان امسال افتتاح گردد اما بازهم افتتاح به تعویق افتاد.

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در مورد افتتاح استخر اشکذر گفت : چند ماه پیش با پیگیرهای مدیر کل تربیت بدنی استان یزد و دیداری که ایشان با مسئولین وزارت ورزش داشتند قرار شد از محل پروژه های مهر مانگار ۲۵۰ میلیون تومان بودجه برای اتمام پروژه اختصاص داده شد تا هرچه سریع تر استخر به بهره برداری برسد.

  هاشمی در مورد زمان افتتاح استخر اظهار داشت : تقریبا ۹۵% پرژه انجام شده و فقط قسمت جکوزی آن باقی مانده که انشاا… هرچه سریع تر به پایان می رسد.

  وی افزود : جهت افتتاح یکسری تست نیاز هست که توسط بازرسین تربیت بدنی صورت می گیرد این تست ها که در چند مرحله صورت، حدود  یک ماه طول می کشد به همین خاطر استخر هفته آینده آبگیری خواهد شد تا تست نشتی شود و بعد از آن لوله های آن باید چند روز زیر فشار ۱۰ بار قرار گیرد و چند مورد تست دیگر که بعد انجام آنها انشاا… استخر در هفته دولت در شهریور ماه به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در مورد مسیر ورودی استخر هم گفت: ما از شواری شهر خواسته ایم تا مسیر به سمت بلوار وحدت برای استخر محیا کند که  شورای شهر هم  به ما قول داده تا هرچه سریع تر مشکل راه استخر را حل کنند تا پس از افتتاح مشکل رفت آمد وجود نداشته باشد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/4P6Ov

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *