اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

آئین عبادی سیاسی و وحدت بخش نماز جمعه رستاق در جلال آباد برگزار شد

شناسه خبر : 96850 | تاریخ انتشار : : 24 بهمن 1399 - 16:50 | ارسال توسط :

خطیب جمعه رستاق: مسئولان یکصدا نقشه راهبردی که رهبر معظم انقلاب ترسیم نمودند را بیان کنند تا دشمن احساس کند ایران اسلامی در موضع قدرت است و مسئولین طوری در مساله برجام سخن نگویند که آمریکا و اروپا خود را در موضع قدرت ببینند.

به گزارش شاکذر خبر؛ آئین عبادی سیاسی و وحدت بخش نماز جمعه دهستان رستاق در میعادگاه نمازجمعه جلال آباد به امامت حجه الاسلام دلاوری برگزار شد.

دلاوری ضمن تبریک فرارسیدن ماه رجب المرجب و سالروز ولادت با سعادت حضرت امام محمد باقر (ع) حدیثی از آن حضرت بیان کرد و به بیان سخنان مقام معظم رهبری در روزهای اخیر در رابطه با برجام و رفع تحریم ها پرداخت و تصریح نمود: ایران اسلامی طلبکار از آمریکا و اروپا است و آنها بدهکارند و لذا حق شرط گذاشتن برای ایران را ندارند.

وی در همین رابطه اظهار داشت: مسئولان یکصدا نقشه راهبردی که رهبر معظم انقلاب ترسیم نمودند را بیان کنند تا دشمن احساس کند ایران اسلامی در موضع قدرت است و مسئولین طوری در مساله برجام سخن نگویند که آمریکا و اروپا خود را در موضع قدرت ببینند.

خطیب جمعه رستاق در ادامه گفت: همانطور که رهبر حکیم انقلاب فرمودند هیچکس در ایران به مهمل بافی های آمریکا و اروپا توجهی ندارد و رفع تحریم ها باید در تمام موارد باشد و راستی آزمایی صورت گیرد ،آن وقت ایران به تعهدات خود بر خواهد گشت.

دلاوری در ادامه خطبه های نماز جمعه اینهفته رستاق با اشاره به مناسبت روز اقتصاد مقاومتی گفت: متاسفانه تا کنون مسئولان اقتصاد مقاومتی را جدی نگرفته اند و شعارهای هر سال که مربوط به اقتصاد مقاومتی است فقط در مرحله حرف زدن و چاپ بنر و نوشتن کتاب خلاصه شد.

وی در همین رابطه بیان کرد: ایران سرافراز در مسائل سیاسی و فرهنگی به استقلال رسیده است ولی در مساله اقتصاد هنوز به استقلال نرسیده ایم و برای همین است دشمنان انقلاب اسلامی اقتصاد ما را دچار مشکل می کنند و با تحریم و فشار اقتصاد کشور را مختل می کنند.

خطیب جمعه رستاق گفت: راه حل استقلال یافتن در مساله اقتصاد پای بندی به مبانی اقتصاد مقاومتی است و دوری از وابستگی اقتصاد کشور به نفت و فروش آن است.

دلاوری در پایان به سوم ماه رجب المرجب سالروز شهادت امام هادی (ع) اشاره نمود و گفت: از آثار مهم امام علی نقی (ع) زیارت جامعه کبیره است که در واقع بیان کننده صفات ائمه اطهار و منبعی برای امام شناسی است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/F6xJK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec