اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

آئین عبادی سیاسی و وحدت بخش نماز جمعه دهستان رستاق در میعادگاه نماز جمعه صدرآباد برگزار شد

شناسه خبر : 95945 | تاریخ انتشار : : 20 دی 1399 - 1:39 | ارسال توسط :

امام جمعه دهستان رستاق: حوادث چهارشنبه شب آمریکا نشان دهنده افول نظام استکباری آمریکا و دموکراسی غربی و لیبرالی است.

به گزارش اشکذر خبر؛ آئین عبادی، سیاسی و وحدت بخش نماز جمعه دهستان رستاق در میعادگاه نمازجمعه صدرآباد به امامت حجه الاسلام دلاوری برگزار شد.

دلاوری در خطبه های نماز جمعه اینفته با اشاره به آیه ۵۹ سوره مبارکه مریم عامل انحراف و گمراهی جامعه را دو چیز دانست و بیان داشت: این دو عامل یکی کم رنگ شدن معنویت و ضایع کردن امر نماز و دیگری پیروی از شهوات و تمایلات نفس است.

خطیب جمعه رستاق طرح انقلابی مجلس در مساله برجام را ریل‌گذاری درست برای مقابله با زیاده خواهی دشمن دانست و گفت: این موضوع چنانکه رهبر بزرگوار انقلاب هم در سخنرانی امروزشان به مناسبت ۱۹ دی بیان فرمودند؛ کار درست و معقولانه و به موقع بود.

وی در ادامه اظهار داشت: حوادث چهارشنبه شب آمریکا نشان دهنده افول نظام استکباری آمریکا و دموکراسی غربی و لیبرالی است.

دلاوری در ادامه بیان داست: ترامپ روی باز سیاست های آمریکا بود که چهره نظام استکباری را به جهان نشان داد و حوادث کنگره آمریکا نشان داد که افول این نظام استکباری نزدیک است.

وی در پایان از عمار انقلاب علامه مصباح یزدی (ره) یاد کرد و تصریح کرد: ایشان عالم مظلومی بود که ترور شخصیت شد و زمانی برخی روزنامه‌ها به ایشان توهین نمودند در حالیکه او به فرموده رهبر معظم انقلاب مطهری زمان و صاحب حرف رسا و نافذ و منطق قوی و مستحکم بود و هم علم داشت و هم بصیرت و دارای صفا و صمیمیت بود. او منبع فکر و اندیشه بی غل و غش معارف اسلامی و دارای تقوا و اخلاص بود.

خاطر نشان میگردد؛ امام جمعه رستاق به مناسبت ایام فاطمیه خطبه خود را با ذکر مصیبت حضرت فاطمه زهرا (س) پایان داد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/EpXk7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124