اشکذر خبر


آئین خشت‌گذاری آموزشگاه خیّری امام رضا (ع) در صدرآباد برگزار شد

شناسه خبر : 104128 | تاریخ انتشار : : ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸ | ارسال توسط :

سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر مراسم آئین خشت‌گذاری مدرسه خیّری امام رضا (ع) ضمن قدردانی از خیّر تیک اندیش؛ حضور خیّران نیکوکار را از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بسیار ارزشمند این شهرستان دانست و گفت: انفاق و اقدامات عام‌المنفعه خیّرین فعال در شهرستان اشکذر قدمتی دیرینه دارد و این مهم باید غنیمت شمرده شود.

به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان اشکذر آئین خشت‌گذاری آموزشگاه خیّری امام رضا (ع) که به همت خیّر نیک‌اندیش حاج محمدکاظم ابراهیمی در صدرآباد رستاق احداث خواهد شد؛ برگزار گردید.

روح‌الله ردائی سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در این مراسم ضمن قدردانی ازخیّر نیک‌اندیش حاج محمدکاظم ابراهیمی صدرآبادی، حضور خیّران نیکوکار را از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بسیار ارزشمند شهرستان اشکذر دانست و افزود: انفاق و اقدامات عام‌المنفعه خیّرین فعال در شهرستان اشکذر قدمتی دیرینه دارد و این مهم باید غنیمت شمرده شود.

ذاکر مدیرکل نوسازی مدارس استان نیز در این مراسم با اشاره به تأکید رئیس جمهوری در سفر به یزد در خصوص ضرورت تکمیل پروژه‌های خیّری نیمه تمام، خاطرنشان کرد: استان یزد در بحث خیّران از استان‌های پیشتاز کشور است و ما تکمیل پروژه‌های خیرساز را در دستور کار داریم.

الیاسی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر نیز در این مراسم با بیان اینکه آموزشگاه خیّری امام رضا (ع) هشتمین آموزشگاه خیّری نهضت مدرسه‌سازی شهرستان اشکذر است؛ به ارائه گزارشی از روند  پیشرفت فیزیکی و مراحل احداث دیگر آموزشگاه‌های خیری شهرستان اشکذر پرداخت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/DjLiO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *