خانه / ویژه / انواع عضویت باشگاه مخاطبان اشکذر نیوز و مزایا

انواع عضویت باشگاه مخاطبان اشکذر نیوز و مزایا

عضویت نقره‌ای:

این نوع عضویت برای مخاطبان که با ثبت‌نام در سایت و یا از طریق مراجعه به دفتر سایت فعال می‌شود و اعضا از مزایای استفاده از تخفیف فروشگاه‌های طرف قرارداد و دوره‌های آموزشی بهره‌مند می‌شوند و در قرعه‌کشی مسابقات عکس و .. نیز از امتیاز ویژه برخوردارند.

عضویت طلایی:

مخاطبانی که علاوه بر عضویت، اقدام به ارسال خبر، عکس و فیلم و همکاری با این پایگاه خبری می‌نمایند و این اعضا علاوه بر استفاده از مزایای عضویت الماسی (تخفیف از فروشگاه‌های طرف قرارداد) از هدیه روز تولد و تخفیف بالاتر نسبت به اعضای نقره‌ای در دوره‌های آموزشی بهره‌مند می‌شوند.

عضویت الماسی:

بالاترین سطح عضویت که ویژه مخاطبانی است که به‌طور منظم در هفته ۷ ساعت با سایت همکاری دارند این افراد علاوه بر از استفاده از مزایای ۲ عضویت قبلی از تخفیف بالای ۵۰ درصد و در برخی موارد از تخفیف ۱۰۰ درصدی دوره‌های آموزشی بهره‌مند می‌شوند.

🔸همچنین علاوه بر دریافت 🎁 هدیه روز تولد از 🛍بن‌های خرید رایگان در مناسبت‌های خاص و اردوهای فرهنگی تفریحی رایگان بهره‌مند می‌شوند و همچنین با احصا شرایط موردنظر سردبیر پایگاه خبری اشکذر نیوز برای ارسال خبر، عکس و فیلم حق زحمه یا حق تحریر دریافت می‌نمایند.

همچنین ببینید

مزیت برای صاحبان کسب و کارها

   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *