• کد خبر: 93073
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 23:42
  همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر از برگزاری کارگاه آموزش خبرنگاری با موبایل در آستانه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار با همکاری پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ علی حکیمیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر از برگزاری کارگاه آموزش خبرنگاری با موبایل در آستانه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار با همکاری پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر در این شهرستان خبر داد.

  حکیمیان در این رابطه گفت: اعطای گواهینامه و بازدید از خبرگزاری های کشوری و صدا و سیمای استان ها اصفهان و سایر استان ها از جمله برنامه های این کارگاه میباشد.

  وی از آموزش اصول خبرنویسی و سوژه یابی، مهارتهای خبرگزاری با موبایل، معرفی اپلیکیشن های کاربردی موبایل و غیره را از جمله مباحثی دانست که در این کارگاه پرداخته میشود.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر از علیرضا عسکری کدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر و خبرنگار برتر وزارت نیرو به عنوان مدرس این کارگاه نام برد و اظهار داشت: آخرین مهلت ثبت نام برای علاقه مندان ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۹تعیین شده است که علاقه مندان برای ثبت نام میتوانند از طریق شماره تماس ۰۹۱۶۲۱۷۰۰۵۸ و پیام رسان های تلگرام و ایتا اقدام نمایند.

  خاطر نشان میگردد؛ برای ۱۰ نفر اول ثبت کنندگان در این کارگاه آموزشی ۲۵ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AvXeE

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *