• کد خبر: 83893
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 9 شهریور 1398 - 08:18
  مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر عنوان کرد
  مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر از برنامه ریزی برای پخش زنده بیش از ۱۰۰ ساعت عزاداری هیات مذهبی اشکذر در دهه اول محرم خبر داد.

  علیرضا عسکری مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر با اشاره به اینکه همه ساله عزاداری حضرت سیدالشهدا در شهرستان اشکذر همراه با آیین های سنتی همراه است، افزود: با توجه به علاقه مندی هموطنان و هم شهرستانی های مقیم خارج از کشور و استان های دیگر کشور به مشاهده این آیین ها امکان پخش زنده اینترنتی بخشی از این مراسم ها فراهم شد.
  وی با بیان این که فراخوان عمومی برای هیئت های مذهبی شهرستان در سایت اشکذر خبر منتشر شد، تصریح کرد: تفاهم نامه ای برای پخش زنده همزمان مراسم عزاداری دهه اول محرم با حسینیه های سفید، حاج سید اسماعیل و شهدا اشکذر منعقد شد.
  عسکری در ادامه خاطر نشان کرد: سال گذشته نیز بیش از ۵۰ ساعت پخش زنده با همکاری تولیت حسینیه سفید و مسئولان هیتهای فاطمیه و انصارالحسین اشکذر انجام که از کشورهای آلمان، کانادا، استرالیا و چند کشور دیگر بازدید داشت.
  وی پخش زنده مراسم روز عاشورا حسینیه سفید را با مدت زمان بیش از ۱۲ دانست و گفت: بستر فیبر نوری برای پخش با کیفیت این مراسم با همکاری شرکت مخابرات استان یزد و تولیت حسینیه سفید اشکذر فراهم شده است.
  مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر دسترسی برای مشاهده پخش زنده سه مراسم از طریق لینک های ایجاده شده در صفحه اصلی این سایت و نرم افزار اندرویدی ویژه برای مشاهده پخش زنده با موبایل دانست.
  وی در پایان از همکاری حاج فضل الله شکاری تولیت حسینیه سفید اشکذر، سید علی میردهقان و محمد جلال دهقانی مسئولان هیات فاطمیه و شهدا اشکذر و مهندس محمدجواد دهقانی از شرکت مخابرات استان یزد و زحمات همکاران خود از جمله ابوالفضل زارع نژاد، مصطفی خاکساری، علی مشیری‌نیا و امیرحسین نجیبی برای برقراری ارتباط زنده قدردانی کرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ZhmIq

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *