• yazdtci


 • کد خبر: 30394
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۷
  مديرعامل شركت گاز استان يزد:
  مديرعامل شركت گاز استان يزد از گازدار شدن 333 روستاي اين استان در آينده اي نزديك خبر داد.

  پیله ور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد

  به گزارش اشکذر نیوز، علیرضا پیله ور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در استان یزد بیش از ۶۰۰ روستای دارای سکنه وجود دارد که در سال جاری گازرسانی به ۱۴۵ روستای آن انجام شده است.

  وی بیان کرد: عملیات گازرسانی به ۳۳۳ روستای دیگر استان نیز در دست انجام است و به زودی ساکنان این روستاها نیز از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

  گازرسانی به ۴ شهر یزد در آینده ای نزدیک

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد همچنین با اشاره به گازرسانی به شهرهای استان یزد نیز اظهار داشت: از ابتدای سال جاری ۱۶ شهر به شبکه سراسری گاز در استان یزد متصل شده اند و کار گازرسانی به چهار شهر دیگر نیز در دست اقدام است.

  وی با بیان اینکه روند گازرسانی ارتباط مستقیم با درآمدهای شرکت گاز دارد، بیان کرد: اگر مردم نسبت به پرداخت به موقع قبوض گاز خود اقدام کنند، به طور قطع درآمد حاصل از آن در تسریع روند گازرسانی به مناطق مختلف استان یزد تاثیرگذار خواهد بود.

  پیله ور همچنین با اشاره به اینکه تعداد قابل توجهی از واحدهای صنعتی و گلخانه‌ها نیز طی چند سال اخیر به شبکه گاز سراسری متصل شده اند، یادآور شد: هم‌ اکنون بیش از چهار هزار و ۷۰۰ واحد صنعتی در استان یزد متصل به شبکه گاز سراسری هستند.

  وی همچنین بیان کرد: در حال حاضر ۳۲۶ هزار و ۸۸۶ مشترک گاز در استان یزد داریم و تاکنون ۱۸۳ هزار و ۲۹۵ انشعاب برای این تعداد نصب شده است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/rvUG2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *