• Sabat Sabat


 • کد خبر: 22455
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۱

  جانشین ستاد انتخابات استان یزد از تایید صلاحیت ۲هزار و ۹۷۶ نفر از داوطلبان کاندیداتوری شوراهای شهر و روستای در استان یزد خبر داد.

  مهدی تقوایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در حوزه شهری ۶۰۸ نفر و در حوزه روستایی ۲هزار و ۳۶۸ نفر تایید صلاحیت شده‌اند که به زودی اسامی آنها در قالب اطلاعیه‌ای در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

  وی با اشاره به آمار تایید صلاحیت شدگان برخی شهرستان‌های استان یزد عنوان کرد: در شهرستان مهریز ۳۰۷ نفر و در اردکان ۲۷۶ نفر در ابرکوه ۲۳۵ نفر تایید صلاحیت شده‌اند.

  تقوایی با بیان اینکه بیش از ۴هزار و ۴۸۱ نفر برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام کرده‌ بودند، عنوان کرد: بیش از نیمی از این افراد تایید صلاحیت شده‌اند و صلاحیت ۱۵۸ نفر در حوزه شهری و روستایی نیز احراز نشده است.

  وی با بیان اینکه وضعیت تایید صلاحیت نامزدها اوایل هفته جاری به خود آنها اعلام شده است، بیان کرد: اسامی نهایی آنها نیز یازدهم خردادماه به مردم اعلام می‌شود.

  تقوایی با اشاره به اینکه تایید صلاحیت‌ها با دقت مورد بررسی قرار گرفته است، بر تمکین افراد بر نتایج اعلام شده تاکید کرد.

  وی همچنین خواستار اعلام اعتراض داوطلبان، ظرف مدت قانونی معین شد و بیان کرد: بی‌قانونی در این زمینه نمی‌تواند مشکل افراد را حل کند.

  به گزارش فارس، شنیده‌ها حاکی است، تمامی ۹ عضو اعضای فعلی شورای شهر یزد نیز در این دوره ثبت‌نام کرده‌ بودند که تنها چهار نفر از این تعداد تایید صلاحیت شده‌اند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/kAnyr

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *