• Sabat


 • کد خبر: 29260
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۶
  هجدهمین جشنواره‌ تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها:
  هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها از سه شنبه با حضور بیش از ۷۰۰ نفر از هنرمندان، برنامه‌سازان و مدیران رسانه از ۳۱ استان کشور در پنج بخش خبر، موسیقی، پژوهش و تحقیق، تلویزیون و رادیو امروز، در تبریز آغاز به کار کرد

  به گزارش اشکذر نیوز“محمد کاظم دهقانی” خبرنگار اشکذری در هجدهمین جشنواره‌ تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها به عنوان خبرنگار برتر کشوری معرفی شد.
  هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها از سه شنبه با حضور بیش از ۷۰۰ نفر از هنرمندان، برنامه‌سازان و مدیران رسانه از ۳۱ استان کشور در پنج بخش خبر، موسیقی، پژوهش و تحقیق، تلویزیون و رادیو امروز، در تبریز آغاز به کار کرده و بعد از سه روز فعالیت با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
  “محمد کاظم دهقانی اشکذری” با شش سال سابقه گزارشگری، خبرنگاری و گویندگی در مرکز صدا و سیمای استان یزد، در این جشنواره با ارائه گزارش های “سایه شوم” و “روزی به نام همه ایرانی ها” برگزیده شد.
  دهقانی تاکنون با گزارش به عشق امام رضا در ”جشنواره بین المللی امام رضا” رتبه دوم و با گزارش نباید ساده گرفت در “ جشنواره ملی رسانه، ایمنی و فرهنگ ترافیک” رتبه نخست را ازآن خود کرده است.
  شایان ذکر است وی با ارائه گزارشی در مورد حجاب در ”جشنواره بین المللی عفاف و حجاب نور” تهران، به عنوان برگزیده کشوری انتخاب شده بود.
  گفتنی است جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی که قدیمی‌ترین جشنواره در رسانه ملی است در گذشته به‌صورت دوسالانه برگزار می‌شد ولی به‌دلایلی در برگزاری آن وقفه ایجاد شد‌ه و این جشنواره امسال برای دومین بار با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین موقعیت جغرافیایی در استان آذربایجان‌شرقی به‌میزبانی شهر تبریز برگزار شد.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Wl0D1

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *