• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 22503
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۶:۳۱

  عزیزا…سیفی فرماندار در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و شهرستان یزد افزود: قانون مداری سرلوحه کار همه مجریان برگزاری انتخابات است و براساس مُرّ قانون تمام وظایف محوله در حال اجراست.

  سیفی

  به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، عزیزا…سیفی گفت: شعار ستاد انتخابات کشور عدالت محوری ، امانت داری و اجرای مُرّ قانون است و در این خصوص همه دست اندرکاران در امر انتخابات به قانون و قانونمداری توجه ویژه دارند .

  رئیس هیأت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان یزد گفت: یازده هزار و ۳۰۰ نفر در قالب هیأت های اجرایی، نظارت،بازرسی ،انتظامی؛ امنیتی و اعضای شعب در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با ستاد انتخابات همکاری دارند.

  سیفی اظهار داشت: دشمنان نظام از مدتها قبل سعی دارند با انواع تحریم و تهدید حضور مردم را در پای صندوقهای رأی کمرنگ سازند ولی به فضل خداوند متعال مردم بصیر ایران اسلامی بار دیگر با تکیه بر منویات رهبر معظم انقلاب و حضور یکپارچه و گسترده خود در پای صندوق های رأی ضمن خلق یک حماسه بزرگ سیاسی دشمنان نظام و انقلاب را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامید خواهند کرد .

  مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان یزد نیز در این نشست گفت: هرچند تاکنون اعتبار انتخابات از طرف مرکز ابلاغ نشده اما تنخواهی برای هزینه موارد ضروری در اختیار فرمانداری ها قرار گرفته است.
  محمود زارع رشکوئیه(ناطق) افزود: خوشبختانه اکثر امکانات مورد نیاز ستاد انتخابات استان و شهرستانها تامین شده و مواردی که کمبود هست نیز برای تهیه به ستاد انتخابات کشور اعلام شده و درباره تامین خودرو نیز مشکلی وجود ندارد .

  در این نشست ملک زاده عضو کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ،عادل عضو کمیته آموزش ،حسینی عضو کمیته امنیتی ،نیکوکاران عضو هیأت اجرایی ستاد انتخابات استان یزد ، خوشنویس بخشدار زارچ و سعید امامیان رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد نیز مواردی را بیان کردند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/YsOcI

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *