• کد خبر: 29600
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰
  طی یک سال گذشته
  مدیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر استان یزد از کشف بیش از 18 تن موادمخدر در سال گذشته و دستگیری 2هزار نفر در این زمینه در این استان خبر داد.

  مجرمین مواد مخدر

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی روستایی با اشاره به امحای بیش از سه تن مواد مخدر در استان یزد اظهار داشت: این کشفیات که بخشی از کشفیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد است، نشانگر تلاش‌ها و زحمات شبانه روزی ماموران پلیس یزد در مبارزه با سوداگران مرگ است.

  روستایی با اشاره به آمار بالای دستگیری‌ها و کشفیات موادمخدر در سال گذشته عنوان کرد: این مسئله نشان دهنده عزم راسخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای مبارزه با این پدیده شوم است.

  مدیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر استان یزد با اشاره به برنامه‌های امسال دولت در زمینه مبارزه با موادمخدر افزود: در سال جاری برنامه اجتماعی کردن مبارزه با موادمخدر در دستور کار است به نحوی که در این برنامه، پیش‌بینی شده که از توان و همکاری همه دستگاه‌ها به ویژه سمن‌ها استفاده شود به این دلیل که پیشگیری و آگاه‌سازی تاثیرگذاری بیشتری در جامعه خواهد داشت.

  وی همچنین از کشف بیش از ۱۸ هزار کیلوگرم مواد مخدر طی سال گذشته در استان یزد خبر داد و گفت: در این زمینه ۲هزار نفر نیز دستگیر شدند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Nn2DO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *