• کد خبر: 68298
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۲
  سامانه 131 ، به منظور برخورد با تصرفات غیر‌قانونی و زمین‌خواری و استفاده‌های غیر‌مجاز از اراضی واگذاری، شناسایی زمین‌های بایر و موات، دریافت انتقادات و پیشنهادات و ارائه مشاوره تخصصی در حوزه مسایل امور اراضی راه اندازی شده است.

   

   

  به گزارش اشکذر خبر، سامانه مذکور به منظور تسریع و تسهیل در ارتباطات مردمی و وصول گزارش های تلفنی ویژه حفاظت از اراضی کشاورزی و مبارزه با زمین خواری و بهره گیری از توان مشارکتی مردم در مدیریت امور اراضی  استان یزد مانند سایر استان ها  راه اندازی  شده است.

  این سامانه به صورت شبانه روزی درمدیریت امور اراضی  استان فعال بوده و به محض وصول گزارش‌های مردمی ضمن انتقال به گشت‌های ویژه و با حضور به موقع در عرصه، نسبت به شناسایی، توقف عملیات و اعاده به حالت سابق و تشکیل پرونده قضایی اقدام خواهد شد.

  بنابراین  از شهروندان درخواست می شود هر کجا دیدند  باغ و مزرعه ای را تغییر کاربری می دهند،  در زمین کشاورزی ساخت و ساز می کنند و هر گاه از تخلفی در حوزه زمین با خبر شدند و یا اگر سوال و پیشنهادی در حوزه امور اراضی دارند با شماره ۱۳۱ تماس بگیرند.  

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/QCxuH

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  2 پاسخ به “۱۳۱، سامانه ارتباطات مردمی حفاظت اراضی کشاورزی”

  1. اشکذری گفت:

   تغیر کاربری بدهند به شما چه ربطی داره وقتی دولت می فهمه میاد از اینا پول میگیره بعد مجوز میده یعنی چه … لطفا نظر بنده را تایید نمایید سانسور نشود

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *