• yazdtci


 • کد خبر: 76808
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰
  مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: یکی از سیاست‌های دولت در زمینه ترغیب جوانان به مقوله ازدواج پرداخت وام‌های ازدواج است که تاکنون ۷۵ درصد متقاضیان موفق به دریافت وام ازدواج شدند.

  به گزارش اشکذرخبر به نقل از  خبرگزاری تسنیم  از یزد، ستاد ساماندهی امور جوانان استان یزد بعد از ظهر امروز با حضور معاون مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان، معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد، مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از اعضای این ستاد در سالن جلسات موحدین استانداری یزد برگزار شد.

  مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این نشست با بیان اینکه این جلسه به مناسبت هفته سلامت روان  و با شعار “سلامت روان جوانان و نوجوانان وجهان در حال تغییر” برگزار شده اظهار داشت: در ۶ ماهه اول امسال تاکنون ۴۱ جلسه توسط این ستاد در حوزه‌های مرتبط با امور جوانان از قبیل ازدواج، اشتغال، اوقات فراغت و موارد مختلف دیگر برگزار شده است.

  وی افزود: یکی از سیاست‌های دولت  در زمینه ترغیب جوانان به مقوله ازدواج پرداخت وام‌های  ازدواج است که از تعداد ۹ هزار و ۵۹۵ نفر متقاضی، تاکنون هفت هزار و ۴۲۰ نفر معادل ۷۵ درصد کل متقاضیان موفق به دریافت وام ازدواج شدند و این رقم نسبت ۵ درصد بالاتر از میانگین کشوری است.

  وی تصریح کرد: علیرغم اینکه استان یزد در این زمینه ۵ درصد بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد اما همچنان از بانک‌ها انتظار داریم تا وام تمامی متقاضیان را در اسرع وقت پرداخت کنند و به این وسیله زمینه ازدواج جوانان بیش از پیش فراهم شود.

  مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به اینکه یکی از رویکردها و وظایف اصلی این اداره کل، توجه به امور جوانان است خاطرنشان کرد: در این راستا برنامه های متعدد و گوناگونی در سطح استان یزد انجام شده است.

  بحث و تبادل نظر بین اعضای ستاد در حوزه سلامت روان جوانان و نوجوانان استان از دیگر بخش‌های این جلسه بود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/zssJW

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *